2726
عنوان

قد کوتاه، لطفاااا کمک کنید قد بلندا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2231 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این سابا راسته؟هی تو انواع تاپیکا میگن همه هم میگن قربانی تو نتیجه گرفتی؟ اسی توام واسه رشد هنوز جا ...

بله واقعیه🤞البته بستگی به باور فرد داره..

اگه یه روز خواستی گوش بدی،در کنارش از شکرگزاری هم استفاده کن،چون معجزه میکنه

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2728
یه پکیج ورزشی هست ،گروتالر داینامیک سه ماه تا پانزده سانت زیاد میشی🤞 یکی هم ساب افزایش قد خانوم قر ...

من از کیوت استایل گرفتم 

خیلی تاثیر داشت 

قربانی نمیدونم رو من چرا اثر نداره

قدتون بد نیستا...شاید ورزش های گروتالر داینامیک جواب بده...ولی دوست عزیز انقدر اعتماد به نفس داشته باش که بخاطر چند سانتی متر افسرده نشی😊 بزرگی هر ادمو با سطح اعتماد به نفس و شایستگی هاش میسنجن نه با چند سانت کوتاه بلندی❤ 

سلنوفیل:کسی که عاشق ماه است🤗🌙

دوست عزیز قد کاملا ارثیه  ربطی به هیچی نداره   اگه تغذیت خوبنباشه ممکنه کوتاه بمونی  ولی اگه ژن قد بلندی نداشته باشی تغذیت خوب باشه   تاثیری نداره   

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
این سابا راسته؟هی تو انواع تاپیکا میگن همه هم میگن قربانی تو نتیجه گرفتی؟ اسی توام واسه رشد هنوز جا ...

چرا نباید راست باشه؟

هزار تا کتاب راجبش هست 

ما کلا خانوادگی خیلی از ساب استفاده میکنیم 😂😐😐

من از کیوت استایل گرفتم  خیلی تاثیر داشت  قربانی نمیدونم رو من چرا اثر نداره

همچین یازنده هایی،ممکنه معتبر نباشه و برای مغز و روح و روان خطرناک باشه

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706