2410
2553

من قدم ۱۵۸ سانته بخاطرش افسردگی شدید گرفتم می‌خوام ۱۵ سانت رشد کنم ورزش ،دارو هرچی راهکار میدونید که موثر باشه بگید وقت زیادی هم ندارم ۱۶ سالمه بعداز سن رشدم چه خاکی به سرم بریزم توروخدا کمکککک کنید مسئله حیاتیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پکیج ورزشی هست ،گروتالر داینامیک سه ماه تا پانزده سانت زیاد میشی🤞

یکی هم ساب افزایش قد خانوم قربانی🤞

هردوتارو رایگان از تو تلگرام دان کن

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2456

برو دکتر ببین صفحاته رشتت ان بازه یا بسته

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 

شربت ارجیتال بخور موثره

عدس و شیر و لبنیات‌هم‌ خیلی مصرف کن

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

خوبه خب برو باشگاه من قدم ۱۷۲

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
2714

متخصص غدد بری احتما ل ۹۰ میگه رشدت بسته شده ولی امتحان بکن مهمتر از اون حجامت واسه قده خیلی شنیدم ولی غدد من رفتم گفت از بچگی باید اقدام کنی

لطفا برای خوشبختیم صلوات بفرستید من به دعای شما نینی سایتیا ایمان دارم
یه پکیج ورزشی هست ،گروتالر داینامیک سه ماه تا پانزده سانت زیاد میشی🤞 یکی هم ساب افزایش قد خانوم قر ...

این سابا راسته؟هی تو انواع تاپیکا میگن همه هم میگن قربانی تو نتیجه گرفتی؟

اسی توام واسه رشد هنوز جا داری خود درمانی نکن که بگی بشینم خونه زینک بخورم بلند بشم برو متخصص غدد تخصصی بهت دارو و امپول میده

متخصص غدد بری احتما ل ۹۰ میگه رشدت بسته شده ولی امتحان بکن مهمتر از اون حجامت واسه قده خیلی شنیدم ول ...

آره رو بچه ها جواب میده  تو این سن ریسکه 

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
2706