1874
2106

من قدم ۱۵۸ سانته بخاطرش افسردگی شدید گرفتم می‌خوام ۱۵ سانت رشد کنم ورزش ،دارو هرچی راهکار میدونید که موثر باشه بگید وقت زیادی هم ندارم ۱۶ سالمه بعداز سن رشدم چه خاکی به سرم بریزم توروخدا کمکککک کنید مسئله حیاتیه

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

شربت ارجیتال بخور موثره

عدس و شیر و لبنیات‌هم‌ خیلی مصرف کن

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2050

متخصص غدد بری احتما ل ۹۰ میگه رشدت بسته شده ولی امتحان بکن مهمتر از اون حجامت واسه قده خیلی شنیدم ولی غدد من رفتم گفت از بچگی باید اقدام کنی

لطفا برای خوشبختیم صلوات بفرستید من به دعای شما نینی سایتیا ایمان دارم
یه پکیج ورزشی هست ،گروتالر داینامیک سه ماه تا پانزده سانت زیاد میشی🤞 یکی هم ساب افزایش قد خانوم قر ...

این سابا راسته؟هی تو انواع تاپیکا میگن همه هم میگن قربانی تو نتیجه گرفتی؟

اسی توام واسه رشد هنوز جا داری خود درمانی نکن که بگی بشینم خونه زینک بخورم بلند بشم برو متخصص غدد تخصصی بهت دارو و امپول میده

متخصص غدد بری احتما ل ۹۰ میگه رشدت بسته شده ولی امتحان بکن مهمتر از اون حجامت واسه قده خیلی شنیدم ول ...

آره رو بچه ها جواب میده  تو این سن ریسکه 

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
این سابا راسته؟هی تو انواع تاپیکا میگن همه هم میگن قربانی تو نتیجه گرفتی؟ اسی توام واسه رشد هنوز جا ...

بله واقعیه🤞البته بستگی به باور فرد داره..

اگه یه روز خواستی گوش بدی،در کنارش از شکرگزاری هم استفاده کن،چون معجزه میکنه

2051