2703
2553
عنوان

بیایید بگید الان قبل از خواب کسی مثل من هست که دلش هوس خوردنی بکنه 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 80 پست
😂 چه باحال مثل اسم کاربریت من یه لحظه اسمتو یه چیز بد خوندم😬😂

😂😂😐

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واایی نگو ، منکه همیشه اونو هوس میکنم😋

منم همیشه قبل خواب غذا میخورم عادتمه میدونم اشتباه

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2456
اخ اخ گفتی خوردنی دلم هوس لواشک و الوچه و پاستیل وبستنی کرد😂🤪😋

جونم چقدر خوبه😋😍 یادم باشه اگه تا فردا تحمل کردم ، پول بگیرم از بابام برم همه اینارو بخرم😋💋

....
2714
من که اینقدر خوردم از روز چهارشنبه فقط مهمونی میریم امشبم که اخریش بود تا خرخره پره حالت تهوع دارم😧

عاشق مهمونی وبریز بپاشم..

البته فقط درحدرفتن وخوردن

خودم تنبلم حوصله تدارم غذابپزم بشورم 😅

مرسی عزیزم 🥰 فدات

خایش😂اللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمد

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
خایش😂اللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی ...

ماشااالللههه😬😂😘😘 مثل اینکه از قبل همه چیرو آماده کرده اومدی 😅😘

....
عاشق مهمونی وبریز بپاشم.. البته فقط درحدرفتن وخوردن خودم تنبلم حوصله تدارم غذابپزم بشورم 😅

منم مثل تو اصلا حوصله آشپزی ندارم

تا بهم زنگ میزنن بیا خونمون یه چیزی دور هم بخوریم با کله میرم😆

ط قـــرار منــــے مݩن بیـــ قرار تو💕💍💐
لباشک دلم موخواد   💔💔

جات خالی  کلی لواشک و تخمه و کاکائو خوردم  

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2706