2194
2106

من همین الان یهویی دلم هوس لوبیا پلو با سالاد شیرازی

کرد😋😢 چیکار کنم⁦☹️⁩

چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت ، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 🌹 زندگی بالا پایین داره...یه روز خوشحالی و یه روز ناراحت ..

لباشک دلم موخواد  💔💔

چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟؟😐اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 
من الان هوس پفک کردم

واایی نگو ، منکه همیشه اونو هوس میکنم😋

چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت ، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 🌹 زندگی بالا پایین داره...یه روز خوشحالی و یه روز ناراحت ..

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

لباشک دلم موخواد   💔💔

😢

2166
وای همین الان هوس برنج وکوبیده کردم..😋😋☹

وایی😋😋 به منم بده اگه پیدا کردی😅

2165
پیتزااااااااااااااااا😭😭😭😭

منم چند روزه هوس پیتزا میکنم ولی شرایط جور نمیشه که برم موادشو بخرم درست کنم ، مردم از گشنگی 🤕😢

وای من دقیقا ی مدت بود نصفه شب همش بلند میشوم میرفتم ی چیزی میخوردم 😐

الانم دارم بستنی میخورم😍🥺😂😂😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💟💎😍קђคг๓คς๏ɭ๏ﻮץ😍💎💟
2183
من تا در حلقم خوردم دلم هیچی نمیخاد حالت تهوع ام دارم

⁦☹️⁩

من همیشه بعد مسواک زدن هوس همه چی میکنم😂😂😂یاد تمام غذاهای یهچال میفتم و گشنم میشه😂

دقیقااااا منمممممم

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡

من در هر ساعت از شبانه روز از هوس خوراکی و خوراکی خوردن استقبال میکنم

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.