2137
2106

من همین الان یهویی دلم هوس لوبیا پلو با سالاد شیرازی

کرد😋😢 چیکار کنم⁦☹️⁩

چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت ، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 🌹 زندگی بالا پایین داره...یه روز خوشحالی و یه روز ناراحت ..

لباشک دلم موخواد  💔💔

به کسی ربطی نداره تو تاپیکا چه عکسی میزارم😐صرفا برای جنبه فانشه لازم نیست درباره همه چی اظهار نظر کنید اونم وقتی کسی ازتون نظر نخواسته🤷🏻‍♀️       چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟😐 اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛   goftino.com/c/BVamgS 
من الان هوس پفک کردم

واایی نگو ، منکه همیشه اونو هوس میکنم😋

چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت ، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 🌹 زندگی بالا پایین داره...یه روز خوشحالی و یه روز ناراحت ..

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

لباشک دلم موخواد   💔💔

😢

2166
وای همین الان هوس برنج وکوبیده کردم..😋😋☹

وایی😋😋 به منم بده اگه پیدا کردی😅

2050
پیتزااااااااااااااااا😭😭😭😭

منم چند روزه هوس پیتزا میکنم ولی شرایط جور نمیشه که برم موادشو بخرم درست کنم ، مردم از گشنگی 🤕😢

وای من دقیقا ی مدت بود نصفه شب همش بلند میشوم میرفتم ی چیزی میخوردم 😐

الانم دارم بستنی میخورم😍🥺😂😂😂

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💟💎😍קђคг๓คς๏ɭ๏ﻮץ😍💎💟
2183
من تا در حلقم خوردم دلم هیچی نمیخاد حالت تهوع ام دارم

⁦☹️⁩

من همیشه بعد مسواک زدن هوس همه چی میکنم😂😂😂یاد تمام غذاهای یهچال میفتم و گشنم میشه😂

دقیقااااا منمممممم

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡

من در هر ساعت از شبانه روز از هوس خوراکی و خوراکی خوردن استقبال میکنم

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

بستنی توت فرنگی با شکلات تلخ

باباااا اب پرتغال طبیعی و خاکشیر

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!