1874
2106

من همین الان یهویی دلم هوس لوبیا پلو با سالاد شیرازی

کرد😋😢 چیکار کنم⁦☹️⁩

از نظر من یکی از چیزای خوب تو دنیا منطق و عدالته که متاسفانه همه کسی اونو ندارن

لباشک دلم موخواد  💔💔

دوست و شنونده خوبی برای درد دل کردن نیستم😊       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤      تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂    از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
وای همین الان هوس برنج وکوبیده کردم..😋😋☹

وایی😋😋 به منم بده اگه پیدا کردی😅

2050
پیتزااااااااااااااااا😭😭😭😭

منم چند روزه هوس پیتزا میکنم ولی شرایط جور نمیشه که برم موادشو بخرم درست کنم ، مردم از گشنگی 🤕😢

وای من دقیقا ی مدت بود نصفه شب همش بلند میشوم میرفتم ی چیزی میخوردم 😐

الانم دارم بستنی میخورم😍🥺😂😂😂

لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂
من همیشه بعد مسواک زدن هوس همه چی میکنم😂😂😂یاد تمام غذاهای یهچال میفتم و گشنم میشه😂

دقیقااااا منمممممم

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡

من در هر ساعت از شبانه روز از هوس خوراکی و خوراکی خوردن استقبال میکنم

به چشم هایم که ...چشم می دوخت...نفسم می بُرید...بعدها فهمیدم...عشق خودش می بُرد و می دوزد...گوشش هم به هیچ چیزو هیچ کس بدهکار نیست❤️
2051