2726
عنوان

کیاجفتشون پایین بودونی نی شونوازدست دادن خواهشابیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 56 پست

دوستان من نزدیکی داشتم به ارگاسم رسیدم خیلی کمردردم خطرناک نیست😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فکرنکنم مشکلی توطول سرویسک باشه اخه دکترچیزی نگفت انشالله که منم پسرموسالم بغل بگیرم

انشاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه.

مراقب خودت و تو راهیت باش.که از الان مامانیشو انقدر نگران کرده‌

2728
نمیدونم دکترم چیزی نگفت

عزیزم حتما لازم نبوده که نگفته منم گفتم پایین بود کم کم بالا میره

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

وای تایپیک و دیدم چه خاطراتی اوند جلو چشم الان بچم 4ماهس چه داستانای داشتیما 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
انشاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه. مراقب خودت و تو راهیت باش.که از الان مامانیشو انقدر نگران ک ...

ممنون عزیزم همچنین اره ازبارداریم هیچ لذتی نمیبرم

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
عزیزم حتما لازم نبوده که نگفته منم گفتم پایین بود کم کم بالا میره

تنهاامیدم اینه سه شنبه وقت سونودارم

وای تایپیک و دیدم چه خاطراتی اوند جلو چشم الان بچم 4ماهس چه داستانای داشتیما 

😁خداروشکرکه مال شمانشده خاطره تلخ جفتت پایین بود