2726
عنوان

کیاجفتشون پایین بودونی نی شونوازدست دادن خواهشابیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 56 پست
مگه طول سرویکست چند بود؟ خواهرم جفتش پایین بود ولی نمیدونم طول سرویکسش چند بود مدام یا لکه بینی داش ...

پشت گردن جنین خون هست میدونین چیه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم جفتم اول پایین بود بعد از چند ماه قدامی شد توی ۳۷ هفته زایمان کردم سزارین شدم چون به خاطر جفت قد ...

خداروشکرکه الان حالش خوبه

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2728

عزیزم انشالله بچه ات به موقع بیاد بغلت برای منم دعا کنید💟

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
میکنم وای دوروزه خیلی به مثانم فشارمیادهمش دستشوییم میگم نکنه بچه اومده پایین که اینطوری شده

چرا نمیری پیش دکترت اخه برو ببین چی میگه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
خداروشکرکه سالم بغلش کردی برای منم دعاکن

مرسی عزیزم ایشالله که نی نی تو صحیح وسالم بغل کنی فقط بازم میگم رعایت کن استراحت کن مرتب دکتر برو تحت نظر باش خودتم همیشه به دکترت یاداوری کن که مشکلت چیه چون دکتر هواسشون نیست اکثرا تا هم اگه نیازبود زودتر برات آمپول ریه بزنه ودائم سونو بگیره وضعیت جنین رو بدونین 

که ایشالله نی نیت. به موقع دنیا بیاد چون بزرگ کردن بچه کم وزن سختی زیادی داره من اونقد حرص خوردم اذیت شدم هنوزم ضعیفه سه سالشه دوازده کیلو چندبرابر  مادریه بچه عادی باید سختی بکشم 

مگه طول سرویکست چند بود؟ خواهرم جفتش پایین بود ولی نمیدونم طول سرویکسش چند بود مدام یا لکه بینی داش ...

نه فکرنکنم مشکلی توطول سرویسک باشه اخه دکترچیزی نگفت انشالله که منم پسرموسالم بغل بگیرم

خطر و رد کردی هفته های پایین خیلی حساسِ دختر خوب این فکرا چیه میکنی رو کوچولوت هم‌تاثیر میذاره ها

چیکارکنم اخه استرس زایمان زودرس دارم 

خداروشکرکه الان حالش خوبه

مرسی عزیزم همه چیز دست خداست من جفتم پایین بود دکتر نزدیکی رو منع کرده بود ولی من تا آخرین روز رابطه داشتم همیشه هم موقع دستشویی رفتن احساس میکردم یه چیزی داره بهم فشار میاده

مرسی عزیزم همه چیز دست خداست من جفتم پایین بود دکتر نزدیکی رو منع کرده بود ولی من تا آخرین روز رابطه ...

مرسی یکم دلگرمی گرفتم

2706