2410
2553
عنوان

کیاجفتشون پایین بودونی نی شونوازدست دادن خواهشابیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 56 پست

جفت پایین قابل حله دراز بکش به کمرت بالش بزار پاهاتو ببر بالا جفت بیاد بالا . به چیزای خوب فکرکن نینیت سالم بیاد بغلت هفته ات هم بالاست دیگه از سقط گذشته

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
استراحت کن هیچ اتفاقی نمیافته فقط مراقب حرکات جنین باش کم نباشه  اگه کم بود حتما سریع برو ...

خداروشکرکه سالم بغلش کردی برای منم دعاکن

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔

اسی جفت پایین به معنی سقط نیست دلبندم هر چی سن جنین بالا بره جفتم میره بالا من برای بچه دومم جفتم پایین بود فقط خیلی که راه میرفتم اذیت میشدم باید استراحت کنی دیگه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2714
توچندهفته سرکلاژمیکنن پس چرادکترم حرفی نزد

دکترمنم اصلا چیزی بهم نگفت حتی زمانی که کمرم درد گرفت ورفتم پیشش یادش هواسش نبود جفتم پایینه!!!!تا خودم یاد اوری کردم که یهو ترسید فرستادم سونو  سونو که دادم گفت باید سریع بچه رو دربیاریم چون خون بهش نمیرسه 

اسی جفت پایین به معنی سقط نیست دلبندم هر چی سن جنین بالا بره جفتم میره بالا من برای بچه دومم جفتم پا ...

میکنم وای دوروزه خیلی به مثانم فشارمیادهمش دستشوییم میگم نکنه بچه اومده پایین که اینطوری شده

مگه طول سرویکست چند بود؟

خواهرم جفتش پایین بود ولی نمیدونم طول سرویکسش چند بود مدام یا لکه بینی داشت یا استراحت مطلق.برای افزایش طول سرویکسش شیاف پروژسترون ۲۰۰مصرف میکرد.سکس رو‌کلا براش ممنوع کرده بودن بار سنگین زیاد بلند نمیکرد زیاد سرپا وا نمیستاد و وقتی دراز میکشید زیر پاش بالاش میذاشت.ماه ۷حتی بستری شد و آمپول بتامتازون برای تکامل ریه جنین براش زدن چون احتمال زایمان زودرس داشت در نهایت بچش رو سالم و ب موقع بغلش گرفت.دختر شیطونش شهریور امسال ۵سالش تموم میشه.

نگران نباش اگه رعایت کنی همه چی انشاالله خوب پیش میره.اگه طول سرویکس کم باشه یا پساری میکنن یا سرکلاژ در غیر اینصورت دارو میدن و آموزش لازم میدن که خدایی نکرده دچار زایمان زودرس نشی.

جفت پایین قابل حله دراز بکش به کمرت بالش بزار پاهاتو ببر بالا جفت بیاد بالا . به چیزای خوب فکرکن نین ...

انشالله 

منم جفتم اول پایین بود بعد از چند ماه قدامی شد توی ۳۷ هفته زایمان کردم سزارین شدم چون به خاطر جفت قدامی تا پای مرگ رفتم ناگفته نماند که درد زایمان طبیعی رو کشیدم آخر سر هم همین سه ماه پیش پسرم به دنیا اومد و ده روز به خاطر مشکل تنگی نفس توی دستگاه بود دکترا گفتن جفتت رفته روی قلبت و به بچه فشار آورده

2706