2410
2553
عنوان

دختر ۱۰ ساله از شوهر حرف میزنه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 129 پست

تعجب نداره من از چندین دختر چنین حرفهایی شنیدم و متاسفانه خیلی بد باهاشون برخورد میشه اما من نظرم این هست که فقط و فقط ذوقشون واسه لباس عروسو  ظاهر خیلی چیزاست  و گرنه درک درست حسابی از شوهر و شوهرکردن ندارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد من فکر میکردم جهزیه همون لباس عروسه🙂

😭😭نموونی چ میکشم از دستش ک 

گوشی داره😐بعد اهنگ میزاره اونم ساسی مخصوصا سمیه تن تن میخونه

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2456
دختردایی من ۱۰سالش بود میگفت یکی تو کلاسمون نامزد داره کلاس هفتم قراره عقد کنن🤦🏻

😧😨😵😵😵یکی بیاد منو   بگیرهههههههههه مگه میشهههههههههه مگه داریممممممم 

دختر باید موهاش بلند باشه😍                       اخلاقش لواشک و پاستیل درس میشه😍🤤😜🤭😁
😧😨😵😵😵یکی بیاد منو   بگیرهههههههههه مگه میشهههههههههه مگه داریممممممم

جهللللل

وای بر نادان ها

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2714
😭😭نموونی چ میکشم از دستش ک  گوشی داره😐بعد اهنگ میزاره اونم ساسی مخصوصا سمیه تن تن میخونه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊
والا🙂هروقت یکی میگفت فلانی چقدر خوب جهزیه داده فکر میکردم ینی فلانی لباس عروسش خیلی خوشکله🙂

😂😂

دختر باید موهاش بلند باشه😍                       اخلاقش لواشک و پاستیل درس میشه😍🤤😜🤭😁
عع پس میزنم به دشت و صحرا

😂😂

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!.انسان ها دو دسته اند: ولی شما از هر دو دستش دوری کن:) منو لایکم نکنین پلیز  
خدایشش لابد خیلی اذیت میشه منم 15 سالمه از اذیت آزار برادر بابام دیگه خسته شدم چندباریه دارم به فکر ...

شوهر بدتره هم باید بشوری بسابی اگرم خدایی نکرده آدم بدی باشه که دیگه از چاله در میای‌میفتی تو چاه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حق داری😭😂

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2706