2726
عنوان

ی فیلم عاشقانه

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 22 پست

زبان عشق❤️

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

Once upne a time

ندیدم اینو ژانرشم نمدونم ولی تعریفشو شنیدم

و فرندز من دوس داشتم

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!.انسان ها دو دسته اند: ولی شما از هر دو دستش دوری کن:) منو لایکم نکنین پلیز  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی از بین اونایی ته گفتی بهتریناش کدومن ؟ سریال عاشقانه های کره ای خیلی خوبناا

تایتانیک ، ۳۶۵ روز ، نوتبوک  بهتریناش

بی وفا راجب خیانته ولی اموزندس بشدت 

هولی دیت و ابایت تایم  کمدی عاشقانه هستن

2728

با عشق رزی

درباره زمان

من پیش از تو

جان عزیز

دفترچه خاطرات

عهد

عشق حقیقی

ولنتاین

هالیدی

بیمار انگلیسی

5فوت فاصله

افتر 1-2

خانه ای روی دریاچه

4 عروسی و یک عزا

جهنم گابریل  چند قسمته عشق شاگرد و استاد دانشگاهشه

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
چند تا از بهترین هاشو میگین؟ که هم ازاول فیلم باهم باشن هم عاشقانش زیاد باشه و در کل قشنگ باشه  ...

دفترچه خاطرات

درباره زمان

عهد

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی