2733
2739
عنوان

کیا دلشون میخواد برا بچشون ماشین شارژی بگیرن ولی نمیتونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 60 پست

اصلا اشتباه نکن و نخر برای پسر عموم خریدن چند بار بازی کرد دیگه دوس نداشت باتریش خوابید به نظرم یه دوچرخه ی خوشگل بگیری براش خیلی بهتره

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا حدودی بله اگه نه چرا بچه آوردیم به این دنیا؟ که حسرت بکشه و عقده ای شه؟

با نهایت احترام 

این شیوه ی تربیتی  ( هر چی بچه اراده کرد ، در اختیارش قرار بگیره  تا  عقده ای نشه )  در طولانی مدت و در آینده ی بچه  تاثیر منفی خودشو میذاره

بچه  تبدیل به فردی  تنوع طلب  و بی تحمل و متوقع میشه  که  نه چیزی خوشحالش میکنه  و  نه قدردان داشته هاشه  و  نه برای رسیدن به خواسته هاش  حاضر به زحمت و صبوری ...

اسباب بازی  هم باید به قاعده و روی اصول خریده شه

شخصا  فکر میکنم  اگر پول خیلی از اسباب بازی ها  رو پس انداز کنیم برای بچه   آینده نگری کردیم  و درست تره

البته این نظر شخصی من  و  

استارتر جان شما کاری رو انجام بدید که صلاح میدونید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
با نهایت احترام  این شیوه ی تربیتی  ( هر چی بچه اراده کرد ، در اختیارش قرار بگیره  ت ...

پس انداز کردن به قیمت عقده ای شدن بچه ؟حرف شما هم تا حدودی درسته اما نمونش من دیدم مامان باباش براش نمیخرن پول جمع میکنن برا ایندش غذای خوب بش نمیدن بخوره برا اینکه پول جمع کنن برا ایندش به نظرم بچگی خیلی مهمه 

بچه من که هر روز گریه میکنه والتماس میکنه براش بخریم. لعنت به بی پولی بمیرم براش😔😔😔

آدم سنگ بشه پدر مادر نشه خیلی سخته بخصوص بچه های این زمونه 

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
با نهایت احترام  این شیوه ی تربیتی  ( هر چی بچه اراده کرد ، در اختیارش قرار بگیره  ت ...

عزیزم

نه که هر موقع اراده کرد منظورم نبود

ولی باید بدونیم توی این دوره زمونه باید روی حساب و کتاب بچه آورد

اون چیزایی هم که دوس داره در قالب جایزه و تشویق برای کارهای خوبش بخریم

ما اون بچه رو به این دنیا دعوت کردیم

پس باید نذاریم آب توی دلش تکون بخوره

من و همسرم یه پسر ۹،۵ ساله داریم که با برنامه ریزی تا الان تمام خواسته های معقولش رو برآورده کردیم

انشالا هیچ پدر و مادری شرمنده بچه شون نشن ❤️

2738

منم خودم طاقت اينكه ببينم بچم چيزي ميخواد و نخره و رو ندارم اما جلوي خودم رو ميگيرم دوست دارم وقتي چيزي ميخرم لذت ببره حتي تو لباس خريدن هم افراط نميكنم با اينكه شاغلم اما بهش ميگم بايد بابا بخره حتي چيز هاي كوچيك دوست دارم بدونه پدرش بايد بخره نه من تا نخواد بعدا هر دوتامون رو تيغ بزنه والا سر اسكوتر با دختر خالش دعوا داشتن همسرم رفت بهترينش رو خريد فرداش اما اصلا بازي نميكنه 

پس انداز کردن به قیمت عقده ای شدن بچه ؟حرف شما هم تا حدودی درسته اما نمونش من دیدم مامان باباش براش ...

تغذیه ی بچه  روی هوش و رشد بچه موثره و نمیشه باهاش شوخی کرد 

اگر شما می گفتید فلان اسباب بازی  که  با رشد شخصیت و هوش فرزندم  مرتبط میشه رو میخوام بخرم  ، من تاییدتون هم میکردم و میگفتم آینده نگری  و شخصیت بچه  با همین بازی ها  ساخته و پرداخته میشه

اما درباره ماشین شارژی  ( با احترام ) باید بگم  باهاتون موافق نیستم راستش

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
عزیزم نه که هر موقع اراده کرد منظورم نبود ولی باید بدونیم توی این دوره زمونه باید روی حساب و کتاب ...

راستش من فقط اعتقاد شخصی خودمو مطرح میکنم  و قاعدتا  سبک زندگی  هر کدوم مون متفاوته  و  اصول و راه متفاوتی داریم  ؛

من همیشه فکر میکنم  بچه  رو برای خودم  تربیت میکنم  یا  برای  آینده ش  و  ورود به جامعه ؟!

طبیعتا  بچه ها  از یه جایی به بعد وارد اجتماعی میشن  که  باید خودشون گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون

بچه ای که من  میخوام آب تو دلش تکون نخوره  ،  برای  روزهای سخت   فردا  آماده و محیا شده  یا نه ؟! 

اسی جان با اجازه کمر پسرمو چیزی نیش زده میشه عکسرو بزارم ببینین  ببخشید اسی

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706