2410
2553
عنوان

مردا چشون شده اخه؟؟؟

454 بازدید | 22 پست
شوهرم سر هر بحثی‌میگه برو بیرون

مثلا شب یلدا خواهرم دعوت کرد گفت بمن خوش نمیگذره نمیام خودت برو و منم رفتم برگشتم دیدم قفلو عوض کرده،گفتم خودت گفتی برو ،گفت من بگم تو چرا رفتی

دفعه اخری خونع مادرم بودم ک سر اینکه از گشادیش کولر درست نمیکرد دعوامون شد و گفت طلاق و دیگه اینورا نیا،منم کلید نداشتم برم خونم و دو سه روز بعدشم خبری نشد منم رفتم لباسامو جم کردم اومدم اونم اصلا هیچی نگفت،الان یماهه خبری ازشون نیس و منم بلاتکلیف،بچه ندارم

چیکار کنم،گهگاهی یادش میفتم و نمیدونم چرا اون ک دم ب دیقه میگفت طلاق اقدامی نکرده

هنوز یسالو خورده ایه ک ازدواج کردم

مرسی از کمکتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

وا... الان ینی ی ماهه سراغت نیومده؟؟  دعواتونم سراین بوده که کولر رو راه ننداخته؟؟    به نظرم شوهرت یا مشکل روانی داره یا دوست نداره و میخاد طلاقت بده ولی از مهریه میترسه

وا... الان ینی ی ماهه سراغت نیومده؟؟  دعواتونم سراین بوده که کولر رو راه ننداخته؟؟     ...

اره نظر خودمم همینه

شاید دنبال بهونع بوده

ولی من یساله ازدواج کردم اخه

مهم نیس که یک ساله ازدواج کردین.شوهرت یا بلوغ عقلی نداره یا دنبال بهونه است در هرحال نشونه خوبی نیس.شاید برات تلخ باشه این جمله ولی این بااین مدل شوهر زندگیت الان به پایان برسه یکی از الطافی میشه که خدا بهت کرده

2706