2703
2553
عنوان

۱۷ سالگی زندگیتون چطور بود چی داشتین بیان تعریف کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری باید میبود؟ یه دختر ۱۷ ساله که از تابستون پیش دانشگاهیش شروع سد و صبح تا شب یا مدرسه یا توی اطاق در حال درس خوندن برای کنکور ، اصلا مگه ایران حالت دیگه ای هم برای یه نوجوون ۱۷ ساله داره؟ 

2456

17ام 

یازدهم ریاضیم 

سینگل 

مربی تکواندو 

بعضی وقتا تدریس زبان میکنم 

برا کنکور میخونم 😐

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2714
چقدر زود

خونوادم مخالف بودن🤭اصرار خودم بود

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

دپرس شدید بودم تازه ۱۷ سالم شده بود بابام فوت کرد

بدجور بی پول بودیم و بی روحیه بودم کلاس زبان و باشگاهمو گذاشتم کنار

نمیتونستم درس بخونم.. بد وضعی بود. همش از بین پسرا دنبال ی تکیه گاه میگشتم همشونم اذیتم میکردن فقط

قبل از رل زدنم با بچه ها میرفتیم کتابخونه ک درس بخونیم 

نیم ساعت میخوندیم بعدش میزدیم بیرون 😍

ده روز آخر تابستون به یکی دوست شدم هر روز میبردتم بیرون 

کسی نمی‌دونست خیلی استرس میکشیدم ولی خیلی قشنگ بود فوق العاده بود 

2706