1874
2106

۱۷ سالگی زندگیتون چطور بودچی داشتین به کجا رسیده بودین چطور بود براتون 

من الان ۱۷ سالمه مجردم امسال میرم ۱۲ خیلی نسبت به زندگی و همه چی بی انگیزم همش دلم میخاد گریه کنم. تا الانم کار خاصی نکردم سینگلم هستم 

عقد بودم🥰درس،کنکور،گردش

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124
2050

من ۱۷ سالمه برنامه زندگیمو بگم؟تا ۳۵.۴۰ سالگی برنامه ریختم واسه خودم

لطفا پست های منو با لحن مهربون و دوستانه بخونید😊👑نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم...وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با جمله "عصبانی بود یچیزی گفت" خودتونو گول نزنید...👑آدمک خر نشوی گریه کنی،کل این دنیا سراب است بخند...لبخند بزن گرچه دلت پر شده از درد...تا گریه نفهمد به سرت غصه چه آورد...

یادش بخیر بهترین روزای زندگیم همون موقع بود پیش دوستام بودم تنها دغدغم درسای مدرسه بود

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

درس درس درس 

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای اینکه دنبال اذیت هم باشیم ، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر و خوشی میخواییم  

چجوری باید میبود؟ یه دختر ۱۷ ساله که از تابستون پیش دانشگاهیش شروع سد و صبح تا شب یا مدرسه یا توی اطاق در حال درس خوندن برای کنکور ، اصلا مگه ایران حالت دیگه ای هم برای یه نوجوون ۱۷ ساله داره؟ 

1718