2137
2106

😂راحت باش

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

😑😑😑

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

وقتاي ديگه چيكار ميكني؟

كنترل ديگه

يوقت ول نكني خودتو بي آبرو كني😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂راحت باش

بحث_یه_عمر_زندگیه_لام# صب😂💔

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
2050

خودتو رها کن رهاااااا

خاک خودی...ناصرالدین شاه به روسیه سفارش توپ داد. توپ را آوردند و در برابر چشمان همایونی شلیک کردند، از قضا لوله توپ روسی تحمل گلوله باروت را نداشت و منفجر شد و زمین زیر پایه توپ هم تبدیل به چاله ای شد!ملازمان شاه که اوضاع را خراب دیدند برای چاره آن گفتند :"قربان خاک خودی را که چنین می کندببینید خاک دشمن را چه خواهد کرد!"حکایت این روزای ماست... زیاد شرحش ندیم بهتره..
1718