2733
2734
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7644 بازدید | 97 پست
خخخخخخ  ما زیر و رو هم  میکنیم ولی اخر سر یادمون میره

خوشبحالتون ماهم زیاددعواکردیم ولی سریع اشتی کردیم ولی این دفع فرق داشت اصن حالش خیلی بدشد میترسم دیگ سمتمم نیاد😥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا سرچی دعوا شاید حق با اون بوده کار بدی کردی

ن عزیزم اول اون شروعکرد حتی مدتیه یخورده سردشده مقصربود منم ازش انتقاد کردموهی گیردادم بهش هرکاری کرد ازدلم دربیاره هی لج کردم فقط گیردادم بهش همش میگفتم دوسمنداریو بازیچه ام کردی اونم دیگ خیلی عصبی شد اصن خیلی بدشدکاش کشش نمیدادم

2728
چون عصبیه حتما بلاک کرده مال منم میگه وقتی عصبیم حرف نزن بام خودم اروم شدم میام الکی خودتو ناراحت ...

اره هرچی گفت وقتی عصبیم نرورومخم ولی من هی کشش دادم اخرشم کاربه اینجاکشید توروخدادعاکن درسشه برگرده

2738
اخه مگ میشه ادم راجب کسیکه دوسشداره عاشقشه اینجوری بگه

ن درسته حرفت 

ولی چرا برای اون رفتن راحته؟

مگ اون دوست نداشت و عاشقت نبود؟

پس چرا رفت یهو

دوسش داری درست ولی شاید این ادم ایندتو خراب کنه وقتی تعهدی نداره

ن درسته حرفت  ولی چرا برای اون رفتن راحته؟ مگ اون دوست نداشت و عاشقت نبود؟ پس چرا رفت یهو د ...

اخه تقصیرمنم بود خیلی عصبیش کردم وکشش دادم اونم حالش بدشد امیدوارم برگرده چون بدون اون نمیتونم بخداکه دق میکنم

اخه تقصیرمنم بود خیلی عصبیش کردم وکشش دادم اونم حالش بدشد امیدوارم برگرده چون بدون اون نمیتونم بخداک ...

ایشالله برمیگرده

اگ دوستت داشته بلش مطمعنم برمیگرده

وقتی اومد دیگ بحث نکن باهاش 

ایشالله برمیگرده اگ دوستت داشته بلش مطمعنم برمیگرده وقتی اومد دیگ بحث نکن باهاش 

ایشالا ن دیگ هیچ وقت انقدیچیزیوکشش نمیدم تقصیرم بود واقعا هی میگفتم تمومش کنیم هرچی گف بعدا حرفبزنیم هی میگفتم بعدانی درکارنیست

2706