2733
2734
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7644 بازدید | 97 پست
ببخشید خواستم بگم تجربشو دارم وقتی باهاش بودم فهمیدم همزمان با من به دوتا دیگه هم قول ازدواج داده خی ...

مرسی دردت میدونم اهل خیانت نیس میدونم باکسی نیس ولی میترسم این بلاککردنش حالموبدکرده غروب خیلی حالش بدبودخیلی

[QUOTE=201086392]اخه خیلی میخامش خیلی میگفت دوسمداره مرگ مادرشوقسم خورده ک عاشقمه قبلشم خیلی تلاشکردبدستم بیاره الان ...[/QUOTEعزیزم ی خرده خونسرد باش هیچی نشده هیچ اتفاق بدی نمیفته فقط شاید قراره ببینی لیاقتتو داره یا نه بلند شو برو دست و صورتتو بشور میدونم الان داری گریه میکنی و پر از استرس و نگرانی پاشو برو خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم عزیزم عقل میگه عاقلانه رفتار کنی و منطقی صحبت کنی باهاش ولی قلب عقل و منطق نمیشناسه هرکاری م ...

دعاکن برام اجی نمیخام ازدسش بدم دارم دق میکنم خدایااخه این چی بودسرم اومد

مرسی دردت میدونم اهل خیانت نیس میدونم باکسی نیس ولی میترسم این بلاککردنش حالموبدکرده غروب خیلی حالش ...

منم نگفتم الان قطعا با کسیه کلا هزار تا دلیل داره شایدم فقط الان عصبیه شایدم از جای دیگه عصبانیه .......استرس نداشته باش بهت اطمینان میدم همه چی درست میشه 

2728
[QUOTE=201086392]اخه خیلی میخامش خیلی میگفت دوسمداره مرگ مادرشوقسم خورده ک عاشقمه قبلشم خیلی تلاشکرد ...

بخدا ازبعدظهردارم گریه میکنم حتی وقتی ام پیشش بودم بااینکه دعوامونم شد اب اورد صورتموشست ولی من هی قهرکردم کلی سعی کردازدلم دربیاره من هی لج کردم ک چرا باهام سردشده یمدته هی میگفتم دروغ گفتی ک دوسمداری اونم اخرش عصبیشدگف من دروغ نگفتم اصلاگفتم خوب کردم

یا برای سرکوب احساسات بلاک میکنن ک خیلی اراده قوی میخواد و احتمالش کمه

یا هم حرصش دادی عصبی شده ک احتمال این خیلی بیشتره

دوروز دیگ دلش تنگ میشه بابا

واس من دویست هزار بار بلاکم کرد ولی همیشه من پیش قدم میشدم برا منت کشی😐ولی چندین بار اخر دیگ اینکارو نکردم خودش برگشت!

ک البته دیگ نتونستم قبولش کنم برخلاف میلم :)💔

خلاصه ک دلش تنگ میشه میاد خودتو ناراحت نکن منم ازین گریه ها و فکرا زیاد داشتم ولی برگشته

من ی درونگرام تو چی :)🌱
پچرا بلاکم کرد اگه میخادم چرااینجوری کرد خیلی حرفابهم زد دلمودشکست ولی بازم ته تهش میخامش نمیخام ازد ...

حتما میخاد تنها باشع.ولش کن ی چن روز ببین چ کار میکنه خودش.محل نده فعلا میاد خودش.

💙استقلالی💙
2738
یا برای سرکوب احساسات بلاک میکنن ک خیلی اراده قوی میخواد و احتمالش کمه یا هم حرصش دادی عصبی شده ک ا ...

خداکنه اینجوری باشه ک میگی وگرنه دیوونه میشم نمیتونم بی اون باشم هیچ وقت

اخه خیلی میخامش خیلی میگفت دوسمداره مرگ مادرشوقسم خورده ک عاشقمه قبلشم خیلی تلاشکردبدستم بیاره الان ...

واس منم صدهابار جون مادرشو قسم خورد ولی همون صدبارشم داشت بهم خیانت میکرد *-*

ب پسرا ب هیج وجه اعتماد نکن من تجربه کردم ضربه میبینی

قوی شو

من ی درونگرام تو چی :)🌱
واس منم صدهابار جون مادرشو قسم خورد ولی همون صدبارشم داشت بهم خیانت میکرد *-* ب پسرا ب هیج وجه اعتم ...

😥😥😥😥😥😥😥ووی نه باورم نمیشه خداکنه برگرده توروخدابرام دعاکن

2706