2726
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7575 بازدید | 97 پست

😀😀اسی عکس پروفایل اینستا و تل گرامت رو ی چیز شاد بزار..🤣🤣مطمعنم وقتی ببینه تو محل نمیدی بی خیالی میاد باز میکنه ب غلط کردن میوفته🤣

من همون lili90m سابقم .کاربر قدیمی .پکیدم   ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتشم رل همینه ديگه 

حالا اگه شماره دیگه ای داری بهش زنگ بزن بگو چرا بلاکم کردی ولی خب ميشه پیش بینی کرد که خواهان کات کردنه

چند وقت رل بودین؟

توی رابططتون،دعوا و همچین اتفاقایی تاحالا پیش اومده؟

2728
والا ما کلی بحثمون شده جرات نکرده بلاکم کنه منم وحشی  میشم هی میگم بلاک کن دیگه میگه کار من نیس ...

ماخیلی دعوامون جدی شد نزدیک دوساعت بحث کردیم تاپیک قبلمم راجب رابطمون بودک مدتیه سردشده نمیدونم چیکارکنم خیلی عصبی شدولی فک نمیکردم بلاکم کنه

فداتشم رل همینه ديگه  حالا اگه شماره دیگه ای داری بهش زنگ بزن بگو چرا بلاکم کردی ولی خب ميشه پ ...

الان خیلی عصبی وقتیم رفت حالش خیلی بدبود میگفت فقط برو تاحالا چنباردعواکردیم ولی بلتک نکرده زوداشتی کردیم میترسم الان بهش زنگ بزنم

سره چی خب دعوا کردین

یمدتی سرد شده گفتم چرااینجوری میکنی گفت خب توام سردی منم دیگ گفتم چراتلاش الکی بکنم گفتم خب خاسته ات چیه گف من حرفیندارم نمیخام باهات حرفبزنم دیگ همینجوری هی پرسیدم ازش هی انتقادکردم اونم قاطیکرد خیلی بدشدمنم خیلی کشش دادم

2706