1874
2106
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 96 پست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
از این حرفا زیاد میزنن عزیزم  یلحظه احساساتشون فوران میکنه نمیدونن چی میگن

هییییی کاش همه ایناخاب میبود کاش اصن دعوامون نمیشد پشیمونم ک خیلی کشش دادم خیلی حالم بده

هییییی کاش همه ایناخاب میبود کاش اصن دعوامون نمیشد پشیمونم ک خیلی کشش دادم خیلی حالم بده

از من به تو نصحیت عزیزم برا کسی که دوستت نداره ناراحت نشو و وقت نزار 

چون بعدا پشیمون میشی که چرا انقد خودتو اذیت کردی

چندسالته؟

بچه میزنی

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
وووی نه اصلانمیتونم قبولکنم دیگ ندارمش خیلی دوسشدارم چیکارکنم اخه

اصن نگران نباش آرامش خودتو حفظ کن...اون کسی که بلاک کرده خودشم از بلاک درت میاره ...فقط تو جوری رفتار نکن که اویزونشی

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2050
الان خیلی عصبی وقتیم رفت حالش خیلی بدبود میگفت فقط برو تاحالا چنباردعواکردیم ولی بلتک نکرده زوداشتی ...

چند سالتونه

🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️من در مقابل سختیهاقدرتمندم🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️
دعواتون تا چه حد بود؟ جد و آباد همو زیر و رو کردین یانه؟ 

خخخخخخ 

ما زیر و رو هم  میکنیم ولی اخر سر یادمون میره 

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم

چون عصبیه حتما بلاک کرده

مال منم میگه وقتی عصبیم حرف نزن بام خودم اروم شدم میام

الکی خودتو ناراحت نکن

مردا وقتی همش دعوا و بحث باشه بدشون میاد و میرن دنبال ارامشن میرن جایی ک ارامش باشه 

سعی کن الکی بحث درست نکنی سرچیزا الکی

خخخخخخ  ما زیر و رو هم  میکنیم ولی اخر سر یادمون میره

خیلی هم عالی👍😍

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩
خخخخخخ  ما زیر و رو هم  میکنیم ولی اخر سر یادمون میره

خوشبحالتون ماهم زیاددعواکردیم ولی سریع اشتی کردیم ولی این دفع فرق داشت اصن حالش خیلی بدشد میترسم دیگ سمتمم نیاد😥

حالا سرچی دعوا شاید حق با اون بوده کار بدی کردی

ن عزیزم اول اون شروعکرد حتی مدتیه یخورده سردشده مقصربود منم ازش انتقاد کردموهی گیردادم بهش هرکاری کرد ازدلم دربیاره هی لج کردم فقط گیردادم بهش همش میگفتم دوسمنداریو بازیچه ام کردی اونم دیگ خیلی عصبی شد اصن خیلی بدشدکاش کشش نمیدادم

چون عصبیه حتما بلاک کرده مال منم میگه وقتی عصبیم حرف نزن بام خودم اروم شدم میام الکی خودتو ناراحت ...

اره هرچی گفت وقتی عصبیم نرورومخم ولی من هی کشش دادم اخرشم کاربه اینجاکشید توروخدادعاکن درسشه برگرده

1718