1874
2106
عنوان

اصلا حالم خوب نیس عشقم بلاکم کرده

857 بازدید | 96 پست

حالم خوب نیس امروز باعشقم رفتم بیرون دعوامون شد الان برگشتم دیدم ازاینستاوهمه جابلاکم کرده ولی اون میگفت دوسمداره ممکنه دیگ هیچ وقت اشتی نکنیم واسه همیشه بره خیلی دوسشدارم میترسم ازدستش داده باشم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

دعواتون تا چه حد بود؟ جد و آباد همو زیر و رو کردین یانه؟ 

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩
2050
دعواتون تا چه حد بود؟ جد و آباد همو زیر و رو کردین یانه؟ 

😂😂😂😂

♡:أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا«که تمامِ قدرت از آن خداست..»اگه یه چیز خوبی رو بهت میده خودشم محافظشه از حسادت های بقیه نترس تو یه نفرو داری که صاحب تمومه قدرتهای این دنیاست#خداجونم�🍃 �🧡🙂🙃:زندگی ؛پُر از معجزه ست!یه دنیا نشونه ی کوچیک و بزرگ...باید چشمات روبه دیدنِ زیباترین ها عادت بدی،با همه ی قلبت حس کنیو با تمامِ وجود نفس بکشی ؛تا همه چیز به اون سمتی بره که دلت میخواد،که حالت بهتره...و میشی همون خودِ همیشگیتقدرِ دستای گرمِ معجزه رو باید دونستسفت و سخت بغلش کردو گاهی هم آروم بهش گفت؛چه خوبه که هستی⭐️🙂🙃:هیچوقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی، میرسی به مرگ!ته یک روز خوب، ممکنه برسی به شبِ پر از فکر و خیال!ته یک خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یک یادش بخیر!از حس و حال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن...به تهش فکر نکن...🌱  .#kurd♥️✌       تنهااتفاق خوب این روزها نزدیک شدن پاییزه🍂🍁🥀

😀😀اسی عکس پروفایل اینستا و تل گرامت رو ی چیز شاد بزار..🤣🤣مطمعنم وقتی ببینه تو محل نمیدی بی خیالی میاد باز میکنه ب غلط کردن میوفته🤣

من همون lili90m سابقم .کاربر قدیمی .پکیدم   ...

فداتشم رل همینه ديگه 

حالا اگه شماره دیگه ای داری بهش زنگ بزن بگو چرا بلاکم کردی ولی خب ميشه پیش بینی کرد که خواهان کات کردنه

چند وقت رل بودین؟

توی رابططتون،دعوا و همچین اتفاقایی تاحالا پیش اومده؟

والا ما کلی بحثمون شده جرات نکرده بلاکم کنه منم وحشی  میشم هی میگم بلاک کن دیگه میگه کار من نیس ...

ماخیلی دعوامون جدی شد نزدیک دوساعت بحث کردیم تاپیک قبلمم راجب رابطمون بودک مدتیه سردشده نمیدونم چیکارکنم خیلی عصبی شدولی فک نمیکردم بلاکم کنه

2051