2726

😂فراری  ک میبینم میرم افق 😐💔

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سری اول که نت زدم چقد مغرور بلند پرواز شده بودم همه متوجه رفتارم شده بودن به هر ننه قمری پیم میدادم ...

🤣🤣🤣🤣یادش بخیر

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
2728

دیدی اینایی که تو یکی از دستاشون النگو میندازن ؟ سر سفره همیشه یه جوری قاشق چنگالشونو تکون میدن که حتمااا سر و صدای النگو ها بلند بشه. نگم برات از موقع حرف زدن که دستشون رو بیشتر از زبونشون تکون میدن🤣🤣🤣🤣

بعضی از اونایی ام که تک پوش میندازن سر سفره ، یه چیزی رو اونور سفره نشون میکنن و یه جوری دستشونو کش میدن که قشنگگگگ همه ببینن

دفعه اول دراگون و دیدم اسمشو نمیدونستم 

دراگون چیه؟

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

خودم ندارم والا اهلش نیستم ،اطرافیان زیاد حوصله ندارم تایپ کنم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بزارید اعتراف کنم چند وقت پیش یکم میوه استوایی خریدم دهن همه رو سرویس کردم انقدر استوری گذاشتم تو اینستا و واتساپ 😁🤣😂🤣😂🤣😁🤣🤣😁 شوهرم مسخرم میکرد میگفت بزار میوه رو گاز بزنم تو عکس بگیر استوریش کن 😁😂😂😁😁

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

تازه شوهر کرده بودم رفتم کلاس ثبت نام کنم آقاهه گفت شمارتو بده. یه ذره فک کردم گفتم ببخشید شمارمو یادم نمیاد، نمیشه شماره همسرمو بدم؟ ((انگار هیچکی شوهر نکرده بود فقط من یکی شوهر پیدا کرده بودم))😓

🐤جوجه‌ی من،خدا نگهدارت باشه ان شاالله🐥

بار اولی ک پله برقی دیدم تو مشهد بود چنباری ازش بالا پایین شدم بعد دیدم حوصلم خیلی سررفته ازش عقب عقب میومدم بالا ک یهو با چیز محکم خوردم زمین و کلی پسر اونجا وایساده بودن بهم خندیدن  

2706