1874
2106

من اول راهنمایی تبلت خریده بودم هر موضوعی رو بهش ربط میدادم تا بقیه بفهمن تبلت خریدم🤕

شایدم اینم ربط دادم😀😂شایدم ربط ندادم🤔

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

دوستم رفته بود رستورلن شلف سرویس شوهر خالش ک خیلی خفن بود تو قابلمه غدا یواشکی برده بود تو ماشین ی عالمه بعد فهمیده بود دوربین مدار  بسته ضبط کرده بود در قابلمه رو هم براش آوردن😂😂

دلم داره میترکه😭یدونه صلوات برای حاجتم پلیز ❤مشترک مورد نظر حوصله بحث کردن ندارد لطفا اگه میخواید بحث کنید ریپلای نزنید با تشکر ❤
گوشیم یه میله بلند داشت انتنش بود مال رادیو عین ندیدها وسط خیابون کشیدمش یکی چشماش ۴تا شد

😂😂😂

♡:أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا«که تمامِ قدرت از آن خداست..»اگه یه چیز خوبی رو بهت میده خودشم محافظشه از حسادت های بقیه نترس تو یه نفرو داری که صاحب تمومه قدرتهای این دنیاست#خداجونم�🍃 �🧡🙂🙃:زندگی ؛پُر از معجزه ست!یه دنیا نشونه ی کوچیک و بزرگ...باید چشمات روبه دیدنِ زیباترین ها عادت بدی،با همه ی قلبت حس کنیو با تمامِ وجود نفس بکشی ؛تا همه چیز به اون سمتی بره که دلت میخواد،که حالت بهتره...و میشی همون خودِ همیشگیتقدرِ دستای گرمِ معجزه رو باید دونستسفت و سخت بغلش کردو گاهی هم آروم بهش گفت؛چه خوبه که هستی⭐️🙂🙃:هیچوقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی، میرسی به مرگ!ته یک روز خوب، ممکنه برسی به شبِ پر از فکر و خیال!ته یک خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یک یادش بخیر!از حس و حال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن...به تهش فکر نکن...🌱  .#kurd♥️✌       تنهااتفاق خوب این روزها نزدیک شدن پاییزه🍂🍁🥀

فقط من وقتی جواب مثبت بارداریمو گرفتم نشستم رو زمین کلی کولی بازی درآوردم و گریه کردم یادم میاد میخوام خودمو دار بزنم🥲😭

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2050
دوستم رفته بود رستورلن شلف سرویس شوهر خالش ک خیلی خفن بود تو قابلمه غدا یواشکی برده بود تو ماشین ی ع ...

😂😂😂😂😂

♡:أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا«که تمامِ قدرت از آن خداست..»اگه یه چیز خوبی رو بهت میده خودشم محافظشه از حسادت های بقیه نترس تو یه نفرو داری که صاحب تمومه قدرتهای این دنیاست#خداجونم�🍃 �🧡🙂🙃:زندگی ؛پُر از معجزه ست!یه دنیا نشونه ی کوچیک و بزرگ...باید چشمات روبه دیدنِ زیباترین ها عادت بدی،با همه ی قلبت حس کنیو با تمامِ وجود نفس بکشی ؛تا همه چیز به اون سمتی بره که دلت میخواد،که حالت بهتره...و میشی همون خودِ همیشگیتقدرِ دستای گرمِ معجزه رو باید دونستسفت و سخت بغلش کردو گاهی هم آروم بهش گفت؛چه خوبه که هستی⭐️🙂🙃:هیچوقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی، میرسی به مرگ!ته یک روز خوب، ممکنه برسی به شبِ پر از فکر و خیال!ته یک خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یک یادش بخیر!از حس و حال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن...به تهش فکر نکن...🌱  .#kurd♥️✌       تنهااتفاق خوب این روزها نزدیک شدن پاییزه🍂🍁🥀
فقط من وقتی جواب مثبت بارداریمو گرفتم نشستم رو زمین کلی کولی بازی درآوردم و گریه کردم یادم میاد میخو ...

😂😂😂😂

اینایی ک تتو میزنن بعد هیچ جوره نمیشه لباس تنشون کرد اون قسمت ک تتو زدن و میخوان به همه نشون بدن ک ب ...

وای🤣🤣🤣🤣🤣 از وقتی مچ پامو تتو کردم دیگه شلوار بلند نخریدم🤣🤣

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️

سری اول که نت زدم چقد مغرور بلند پرواز شده بودم همه متوجه رفتارم شده بودن به هر ننه قمری پیم میدادم حال احوالشو میپرسیدم در این حد خر بودم😐

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

اولین بار سوار هواپیما شدم خیلی ضایع بازی در آوردم هر کی قیافمو میدید میفهمید چقد ذوق زده شدم دارم از خرکیفی میمیرم ۱۰ سالم بود 

عشق شادیست عشق آزادیست عشق آغاز آدمیزادیست ♥️(هوشنگ_ابتهاج)
2051