2733
2734
عنوان

اونایی که انگیزه ندارن بیاین خلاصه داستان زندگیمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 100 پست
ممنونم عزیزم تربیت معلم میخونم❤

موفق باشی😍😍

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر افتخار میکنم به‌وجودت به زن بودنت به بینهایت تلاش کردنت به روحیه ی سرسختت چقدر حال دلمو خوب کرد ...

ممنونم دوست خوبم چقدر حرفات سرشار از انرژی مثبت بود 😍💖

2728
ممنونم دوست خوبم چقدر حرفات سرشار از انرژی مثبت بود 😍💖

😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️اسماو فراموش نمیکنم تا روزی که تمام دنیا به وجودت افتخار کنه اون روز قطعا با تمام وجودم به امشب فکر میکنم و با تمام قدرتم فریاد میزنم این خانوم موفق دوست منه ❤️❤️❤️❤️

از سال ۹۶ خواننده ی خاموشم دوست گلم میشه برای ارامش خودم و زندگیم‌یه صلوات مهمونم‌ کنی 
😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️اسماو فراموش نمیکنم تا روزی که تمام دنیا به وجودت افتخار کنه اون روز قطعا با تمام ...

انشالله عزیزم تو هم موفق باشی خوش قلب ترین دوست من 😍❤🥺

2738

از ته دل ارزو میکنم خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 

واقعااااا افرررین

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

درود 

عزیزم چقدر حس خوبی داشت حرفهات، و من به شخصه به خودِ خودت که محکم‌ایستادی افتخار میکنم 

ارزشمندترین‌لحظات زندگیت رو تجربه میکنی، خوشحالم که خانمهای سرزمینم فهمیم و کوشا و امیدوار هستن💛 

زندگیت برقرار گلم، دلت شاد و درخششت روز افزون 💪💚

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706