2726
عنوان

اونایی که انگیزه ندارن بیاین خلاصه داستان زندگیمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 100 پست
خوشبحالت من هرکاری میکنم انگیزه خوندن ندارم نمیتونم صبح زود پاشم یا زیاد بخونم بنظرت چیکار کنم؟😢

میدونی مهم ترین چیز اینه که هدفتو مشخص،کنی و به خودت قول بدی هر چیزی بشه به هر سختی که شده بهش میرسی من با عاشقانه میخوندم عاشق تمام کتابام بودم الانم میرم میشینم نگاشون میکنم همشونو از ته دلم دوست دارم باید عاشقانه هدفتو بخوای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میدونی مهم ترین چیز اینه که هدفتو مشخص،کنی و به خودت قول بدی هر چیزی بشه به هر سختی که شده بهش میرسی ...

منم دوست دارم هدفمم مشخصه ولی اصلا نمیتونم صبح زود پاشم یا زیاد مطالعه کنم نمیدونم چمه پشت کنکورم هستم😢

تعهد تا چند سال هست. البته میتونی یه رشته مرتبط بخونی مثلا اگر آموزش ابتدایی هستی تا دبیر بشی. یا اگ ...

اره عزیزم من عاشق شغلمم و اتفاقا قصد ادامه دادن دارم تا بتونم در آینده مرکز آموزشی خودمو تاسیس کنم

اره عزیزم من عاشق شغلمم و اتفاقا قصد ادامه دادن دارم تا بتونم در آینده مرکز آموزشی خودمو تاسیس کنم

آرزوی پیروزی‌های بیشتر و بهترین ها برای شما 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

خداقوت داری خسته نباشید داری لایک داری 

لیاقتت بهترین هاست و ایشالا که به هرآنچه که میخوای با همین همتت میرسی 

من واقعا انگیزه پیدا کردم     

دلتنگتم رفیق جان،درست عین خودت که دلتنگ بودی، هنوز باورم نمیشه،کاشکی برگردی اینجا جات خیلی خالیه      برگرد تا همه اون قربونت برم ها و فدات بشم هایی که خیلی کنترل کردم تا بهت نگم رو جبران کنم   برگرد داداشی برگرد فدات شم   میدونی چقدر آب پرتقال گرفتم برات؟  برا یه سال تامینی برگرد داداش خوبم  . داداشی چرا دوریت انقد سخته؟ چرا دارم کم میارم؟چرا اشکم بند نمیاد اخه ؟تو یه روزی برمیگردی میدونم ولی زود برگرد من گناه دارمااااا به کی بگم سلطان به کی بگم آقای دکتر؟ با کی شوخی کنم؟ برای کی حرص بخورم؟ هااان؟ کی بهم بگه اخ دختره ی خنگ هاااان؟ برگرد داداش جونم برگرد دیگه قول میدم نگم بچه ها گناه دارن اذیتشون نکن دیگه قول میدم به حرفت گوش بدم بیمعرفت دیروز بهت قول دادم که تلاشم رو بیشتر کنم خوب درس بخونم بهت قول دادم پای قولم هستم تو هم همون روز اول قول دادی که اگرم خواستی بری قبلش بهم بگی   پس چرا یهو رفتی؟
تربیت معلم😍

الان چند سالته

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2706