2726
عنوان

به همفکریتون نیاز دارم

92 بازدید | 10 پست

قرار بود امروز با همسرم بریم خرید خونه 

از اینور پدر زنداداشم رحمت خدا رفته ابجیم زنگ زد 

دارن میرن دنبال زنداداشم بیارنش خونش 

حالا من موندم برم با همسرم یا برم پیش زنداداشم 

اگه برم پیش زنداداشم همسرم میگه شبم 

باید بمونی 😒

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهربد. 😐 چی میشه بری پیشش بیرحم الحق یک خواهرشوهری.  🤣🤣🤣 کامنت های خانمای نی نی سای ...

نه نه اینکه شوهرم گف شبم بمون نمیتونم بیام دنبالت دو دلم کرد 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
بری پیش زن داداشت بهتره

شبو نمیتونم بمونم بیچاره اوضاع روحیش خوب نیس 

منم اونجا بمونم داداشم اذیت میکنه

نه نه اینکه شوهرم گف شبم بمون نمیتونم بیام دنبالت دو دلم کرد 

اون حرفارو بشوخی گفتم🤦‍♀️ اره خب ولی بهشربگو کاردارم نمیتونم بمونم اگه گوش میده

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 

ببین ته دلت چی میگه

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

خودش میره خرید دیگه نمیتونه بعدش بیاد دنبالم 

هر کدوم یه شهر دیگه س 

ببین ته دلت چی میگه

الان با نیومدن شوهرم مشکل دارم 

رابطه م با داداشم خوب نیس 

دلم نمیخاد شبو بمونم😔

اون حرفارو بشوخی گفتم🤦‍♀️ اره خب ولی بهشربگو کاردارم نمیتونم بمونم اگه گوش میده

زن داداشم اینا یه شهر دیگن برم باید شبو بمونم از داداشمم ناراحتم نمیخام بمونم اونجا

الان با نیومدن شوهرم مشکل دارم  رابطه م با داداشم خوب نیس  دلم نمیخاد شبو بمونم😔

هر چی دلت میگه همون کار رو بکن اصن ذهنتو درگیر نکن

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست