2737
2734
عنوان

حرکت زیاد جنین در ماه آخر

| مشاهده متن کامل بحث + 23061 بازدید | 32 پست
نه عزیزم این چه حرفیه. گاهی تکون میخوره تکوناش یکم دردم میاد .گاهی سفت می‌کنه خودش. توی دلم درد دارم ...

انشالله که چیزی نیست ولی حتما صبح برو بیمارستان اینجوری خیال خودتم راحت میشه.   

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
انشالله که چیزی نیست ولی حتما صبح برو بیمارستان اینجوری خیال خودتم راحت میشه.  

ان شا الله. اره صبح میرم به امید خدا. 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیز دلم

یادت میاد تقریبا ۹ ماه پیش تو یکی از تاپیکا بهت گفتم حتی اگه بی بی چک فردا مثبت نشه بازم توی یه ماه خدا تورو ناامید نمیکنه و یه نینی قشنگ میزاره تو دلت؟😍😍😍😍😍😍

اینقد خوشحااااااال شدم این تاپیکو شانسی دیدم

یه دنیا صلوات فرستادم واسه سلامتی خودتو تو دلی قشنگت❤❤❤

انشالله بزودی زود بچتو تو بغلت میگیری😘😘💖💖

سلام عزیز دلم یادت میاد تقریبا ۹ ماه پیش تو یکی از تاپیکا بهت گفتم حتی اگه بی بی چک فردا مثبت نشه ب ...

سلام عزیزم.اره خوب یادمه  .مرسی عزیز دلم،💋💋💋

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2738
جنسیت این قند عسل چیه؟ معلوم شده؟ :)))))💗💗

دختر هست .اره ‌الان تو ماه ۹ هستم.  حست نمیگه کی دنیا میاد؟؟

دختر هست .اره ‌الان تو ماه ۹ هستم.  حست نمیگه کی دنیا میاد؟؟

اوووووخی عزیززززم😍😍😍😍خدا حفظش کنه پرنسس خانومو😚😙💞

من خودم گفته بودم پسر میشه ولی آخرش همون حرف آیه ای شد که برات دراومد

تو اون آیه ای که برات فرستاده بودم گفته بود دختره

آخرش همیشه حرف، حرفِ خدا هست :))))))

اوووووخی عزیززززم😍😍😍😍خدا حفظش کنه پرنسس خانومو😚😙💞 من خودم گفته بودم پسر میشه ولی آخرش همون ح ...

مرسی عزیز دلم ،❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋.   اره

فک کنم هول و حوش یه هفته قبل موعود زیاد تکون نمیخوره؟

آخه بهم گفته دکتر طبیعی.اخه میترسم رشد نکنه بخاطر مشکل جفتش.  چرا یه هفته بیشتر تکوناش زیاد شده

آخه بهم گفته دکتر طبیعی.اخه میترسم رشد نکنه بخاطر مشکل جفتش.  چرا یه هفته بیشتر تکوناش زیاد شده

نه مشکلی پیش نمیاد فقط حواست باشه که زیاد خودتو تو استرس نزاری و اصلاااا نباید بهت شوک وارد شه

چون تکوناش زیاده من حدس میزنم یه هفته زودتر بدنیا بیاد

کلا حسم میگه

نه مشکلی پیش نمیاد فقط حواست باشه که زیاد خودتو تو استرس نزاری و اصلاااا نباید بهت شوک وارد شه چون ...

نمیدونی همش استرسش دارم خیلی نگرانشم صبی یکم تکونش کم شد مردم بعد دیگه خوب شد تکوناش .اره تکوناش زیاد شده .از اون شبی ترسیدم  تکوناش زیاد شده چیزی نشده که زیاد شده؟؟؟؟؟. نمیدونی چند روز دیگه میشه؟؟؟

2706