2733
2734
عنوان

حرکت زیاد جنین در ماه آخر

23070 بازدید | 32 پست

دوستان من دیشب ترسیدم از دیشب بچه خیلی تکون میخوره اشکال نداره؟!! آخه قبلش تکوناش کم بود و همش خودشو سفت میکرد . 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی بهتره از زایشگاه بپرسی اگر میتونی ان اس تی بری خیالت راحت تره 

الان تنهام .میخواستم برم بیمارستان نشد 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2728
بهتره یه دکتر بری یوقت خدای نکرده بند نافت دور گردنش نپیچیده باشع

بندناف یه دور دور گردنش بود قبلا. 

2738
خوب پس حتما یه بیمارستان برو تا یه سونو ازت بگیرن خدایی نکرده اتفاقی براش نیفته عزیزم

شوهرم شب میاد دیگه اگه بشه شب نشه صب زود برم .دعا کن چیزی نباشه

انشالله که چیزی نمیشه ولی تا میتونی همین امشب برو عزیزم

مرسی عزیزم.حتما ،💋💋

عزیزم رفتی بیمارستان 

نه شوهرم راه دور بود تا اومد دور وقت شد صبح زود میرم

هنوز نی نیت تموم میخوره ببخشید آنقدر سوال میپرسم 

نه عزیزم این چه حرفیه. گاهی تکون میخوره تکوناش یکم دردم میاد .گاهی سفت می‌کنه خودش. توی دلم درد دارم مداوم نیست. زیردلمم تکون خوردنی و بلند شدنی درد دارم .حالت تهوع دارم. 

2706