2703
2553

دوستا من یتیمی بزرگ شدم و کسی که همیشه حمایتمون میکرد و برامون پدری و بزرگتری میکرد  الان رو تخت بیمارستانه و دکترا گفتن مگه معجزه بشه، ازتون میخوام با دلهای پاکتون دعاشون کنید و سیل صلوات راه بندازید و هر دعا و روشی که بلدید. که ان شاءالله شفا بگیرن و دوباره یتیم نشیم، من به نفسهای پاکتون ایمان دارم.خدا ان شاءالله هیچ وقت تو زندگی تنهاتون نذاره و ناامید نشید.پیشاپیش ممنون همتون هستم.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊

ان شاالله ک تدا سلامت وعافیت بده ب ایشون

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چیشد عزیزم ؟ حالشون بهتره؟

نه عزیزم، آخر این ماه چهلمشون هست.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
الهی بگردم  خدا رحمتشون کنه 😔

خدا.همه اسیران خاک رو ببخشه و بیامرزه. الهی آمین

2714