2733
2734

دوستا من یتیمی بزرگ شدم و کسی که همیشه حمایتمون میکرد و برامون پدری و بزرگتری میکرد  الان رو تخت بیمارستانه و دکترا گفتن مگه معجزه بشه، ازتون میخوام با دلهای پاکتون دعاشون کنید و سیل صلوات راه بندازید و هر دعا و روشی که بلدید. که ان شاءالله شفا بگیرن و دوباره یتیم نشیم، من به نفسهای پاکتون ایمان دارم.خدا ان شاءالله هیچ وقت تو زندگی تنهاتون نذاره و ناامید نشید.پیشاپیش ممنون همتون هستم.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊

ان شاالله ک تدا سلامت وعافیت بده ب ایشون

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چیشد عزیزم ؟ حالشون بهتره؟

نه عزیزم، آخر این ماه چهلمشون هست.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
الهی بگردم  خدا رحمتشون کنه 😔

خدا.همه اسیران خاک رو ببخشه و بیامرزه. الهی آمین

2738