2137
2106
عنوان

خانواده‌‌ی همسر

128 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها

ظهرتون بخیر

بچه ها من و همسرم تو شهری زندگی میکنیم ک ۱۲ ساعت فاصله داره تا شهری ک خانواده‌هامون زندگی میکنن. خانواده‌ی همسر من از همه لحاظ عالین

تنها ایرادشون اینه (بخصوص خواهر شوهر مجردم و مادرشوهرم) از روزی ک میریم شهر خودمون ک به خانواده ها سر بزنیم هر لحظه تماس و پیامک ک کی میاید خونه‌ی ما؟یعنی دوس دارن اون یک هفته مرخصی همسرم رو مدام پیششون باشیم.و برای من این مسئله آزاد دهندست..البته من و همسرم تقریبا اون یک هفته رو بین خانواده‌ی ایشون و خودم نقسیم میکنیم ولی با این حال فکر کنید ک کل اوقات همش یک نفر زنگ بزنه و بگه کی میاید

میتونید منو راهنمایی کنید که چطور این حریم‌رو حفظ و جدا کنم؟🥺

کاری که وقتی خواهر من میاد من میکنم😂

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

خب یک هفته رو تقسیم کنید از اول اعلام کنید مثلا شنبه یکشنبه دو شنبه میایم ، از قبل بگید چه روزایی رو پیششون هستین

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

ماهم این مشکلو داشتیم بااین تفاوت که فقط خانواده من دورن و خانواده همسرم انتظار دارن من خونه بابام نرم یا وقتی میرم زود برگردم و تمام وقت تماس دارن با همسرم.

بنظرم همسرت باید براشون روشن کنه موقعیت رو.همسر من گفت بچه که نیستم تعیین تکلیف کنین برام و ...

یه مدت زمان برد ولی خب خیلی بهتر شد.

2050
🥺🥺🥺خیلی حس بدی میده ب من

خب ببین من عاشق خواهرزادهامم

دوست دارم بیان پیش خودم

خواهرم و شوهرشم نیان مهم نیست😁

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻
خب اونا هم دوست دارن پسرشون رو ببینن،شوهرت رو بفرست بره اونجا خودت خونه بابات بمون،راحت

آخه عزیزم شش روز اینجاییم..۳ روز از ۶ روز خونشون هستیم..با این حال اون ۳ روز باقیمانده رو هم انتظار دارن..

2183
آخه عزیزم شش روز اینجاییم..۳ روز از ۶ روز خونشون هستیم..با این حال اون ۳ روز باقیمانده رو هم انتظار ...

میدونم ما هم راه دوریم،من خونه پدرم می مونم ایشون خونه پدرش،گاهی شام و ناهار دعوت میشیم خونه همدیگه،مث نامزدی،فک نکنم در این صورت هی زنگ بزنن