2737
2734

نمیدونم ولی چند روزه کانالهای مختلف زدن به پایتخت هر روز یک سریال و کامل میزارن انگار

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی ببخشید از یه تاپیک تعریفتونو شنیدم بابت حس ششم  میشه لطفا بگید مریضی من خطرناکه؟؟ من ...

سلام کدوم تاپیک بود گلم؟

تازمانی که رسیدن به طُ امکان دارد...زندگی دردقشنگیست که جریان دارد❤
2728
سلام کدوم تاپیک بود گلم؟

والا یه تاپیک حس ششم بود من زیاد اهل نی نی سایت نیستم کاربرا رو یادم نمی‌مونه و نمیشناسم 

شمارو تگ کرده بودن گفته بود حس ششمتون عالیه .ولی ایدیتونو درست نزده بود تگ نشده بودید خودم قسمت سرچ زدم اومدید 

بازم ببخشید 

ممنون میشم حستونو نسبت به مریضیم بگید

والا یه تاپیک حس ششم بود من زیاد اهل نی نی سایت نیستم کاربرا رو یادم نمی‌مونه و نمیشناسم  شمار ...

وااای مشتاق شدم ببینم کی بوده؟😍امروز تاپیک زده بودن؟یادتون نیس عنوان تاپیک چی بود

تازمانی که رسیدن به طُ امکان دارد...زندگی دردقشنگیست که جریان دارد❤
2738