2726
عنوان

برای شناخت مردها سوالی دارید بپرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 15454 بازدید | 442 پست

نتونستم دروغگویی شوهرمو جمع کنم .

از بس الکی و به دروغ این و اون و دارایی هاشونو تعریف میکنه . میدونه آ بعدا نه نها من ، بلکه همه میفهمن  . میکه چه اشکال داره مهم نیست که . بفهمن  :(

واای . با کتاب خوندن و... هم درست نمیشه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

چی کار کنیم پسرا پررو نشن؟ یعنی مثل آدم عادی رفتار کنن

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید امروز همسرم گفت ادکلن goodgirlبزن گفتم از کجا میدونی اسمشو گفت همکارم برا خانومش خریده بود بو کردم حساس شدم🤕

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2728

تو تاپیکی که الان لینکش رو میذارم گفتم که چه مشکلی با مردی که توی زندگیم هست دارم خواهش میکنم اگر راه حلی داره برتم توضیح بده اگر هم نداره من بیخیال بضم و خودمو بیخودی خسته نکنم

عاقا من ی سوال دارم..

بنظر شما پسری ک بیاد خاستگاری و خیلی دوست داشته بلشه ب گفته خودش بعد ک خانوادش مخالفت کنن بعد از ی مدت بکشه کنار و بگع نمیتونم جلد خانواده بایستم بهرحال برام زحمت کشیدن

و دوستی دوسه ساله شمارو رها کنه و مثلا یکی دوسال باشه ک کات باشین ولی تو این مدت یکی دوبارم شده ک بیاد پیام بده باهاتون حرف بزنه ولی بااازم بگه رابطه بین ما جواب نمیده

این ادم واقعا دوست داره؟ یا حرفاش دروغه

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
واینگونه پر بازدید میشود😕😄

تسبیحا رو دربیارید

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!
اره به کسی نمیگن شاید بگن عاشق شدن ولی اون دختر رو کم پیش میاد بگن کی هست

چرا؟

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
2706