1874
2106

هم کتاب معرفی میکنم اگر تونستم خودم جواب میدم اما کتاب روانشناسی خیلی جامع هست و عالی علاقه مندان روانشناسی بپرسن در مورد افسردگی و شناخت اقایون

آقا هستم* همون عزیزمو گلم ممنوع هستم 

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

چرا مردا انقد ضعیف کشن و همش ب زنشون زور میگن تو مسائلی ک بهشون ربطی نداره دخالت میکنن؟

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2050

نتونستم دروغگویی شوهرمو جمع کنم .

از بس الکی و به دروغ این و اون و دارایی هاشونو تعریف میکنه . میدونه آ بعدا نه نها من ، بلکه همه میفهمن  . میکه چه اشکال داره مهم نیست که . بفهمن  :(

واای . با کتاب خوندن و... هم درست نمیشه 

از خدا ناراحتم .حوصله هم ندارم‌.‌    

ببخشید امروز همسرم گفت ادکلن goodgirlبزن گفتم از کجا میدونی اسمشو گفت همکارم برا خانومش خریده بود بو کردم حساس شدم🤕

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫

چرا شوهرم هیچی برای خودشون  نمیخرن و اگه براشون چیزی بخرم دعوام میکنن. 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا :من دستم به آسمان نمیرسد ، تو که دستت به زمین میرسد، بلندم کن.نگذار شکست بخورم . خیلی ها طردم‌کردند ، تحقیرم کردند ، آزارم دادند ، امّا من فقط و فقط با اتکاء به تو دَوام آوردم.. دوستت دارم خدا . ((((( تاپیک های دعا و مناجات برای یاد آوری به خودم است. ))))))
2051