2726
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 175307 بازدید | 292 پست

بهش گفتم چرا خانواده مخالف بودن...گفت برای کیس اول بابام مخالفت کرده و نگفته دلیلشو...اون زمان بیست و چهار سالم بوده و بعد ک اون خانم متوحه شد خانوادم مخالفن باهام قطع ارتباط کرد و یه چند ماهی هم ازم بزرگتر بود اون خانم...تا بعد طلاقش سال نود و هفت زمانی ک سی و چهار سالم بود رفتم خواستگاریش باز...ک بابام زنگ زد گفت اگه رفتی قلم پاتو میشکونم و گفت اینحا بوده ک بابامو گفتم بهم دلیل بده..گفته این دختر یه کاری میکنه و خودم تحقیق کردم فهمیدم...نامزدن گفت ب همین بسنده نکردم رفتم تحقیق دیدم حق با بابامه و تو همون حین هم خودم اون خانمو در حال انجام اون کار دیدم و دیگه برا همیشه قید ازدواج باهاشو زدم...و به روشمواوردم ک چرا نمیخوام..بهش کفتم کاش نمیگفتی بهش..گفتدیگه ناراحت بودم و تو اون سن رفتم بهش کفتم هر چند درست نبوده بگم 

(الان یادم اومد با سی و چهار سال سن خودش چ کارایی کرده و از من ک بیست و شش سالمه و دختر تو خونه ای هم بودم چقدردتو این داستانا ایراااد گرفته بخدا) 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اینجا که خوندم داستانتو .. فقط میتونم بگم که چرا انقدر داری خودت رو اذیت میکنی؟؟چرا حتما باید با این ادم ادامه بدی؟؟؟اصلا درکت نمی کنم .. امیدوارم خوشبخت شی

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

قضیه کیس دومو هم اینطوری تعریف کرد:

گفت ک از بیست و شش سالگی باهاش دوست بودیم تا الان..خودم اذر ماه بهش کفتم دارم ازدواج میکنم...اما یه دوست مشترکی داریم و به واسطه اون میدونه هنوز عقد نکردیم...و به هر راهی متوسل شده این چند وقت...بهش گفتم خب چرا تو ک بهش گفتی داری ازدواج می کنی 

گفت اون هیچ وقت نپذیرفته ک من باهاش ازدواج نمی کنم و همیشه تلاششو برا ازدواج میکنه...و خیلی هم تلاش می کنه...و حتی پرونده داره پیش فلان مشاور ک من رفتم و بهش  گفتم من نمیخوام ازدواج کنم باهاش و ب هر راهی کلا متوسل شده...گفت فکر میکنه اینکه قصیه ما چندین ماه طول کشیده و هنوز عقد نکردیم.. الکی بهش گفتم دارم ازوواج می کنم و دارم از سرم بازش میکنم...

بهش گفتم با این هم خانوادت مخالف بودن گفت اره 

بهش گفتم چرا 

گفت نمیشه بگم..ابروومردمه...و این خانمم دو سالی ازم بزرگتره...و بابام گفته ب هیچ عنوان نمیتونه عروس خانواده ما باشع 

و گفت ک سال97 خواستگاری این موردم رفتم...(در این حد ک مامانش زنونه رفته

بهش گفتم چطورممکنه تو ی سال خواسنگاری هر دو رفتی؟گفت اون زمان خانوادم خیلی بهم فشار اوردن برا ازدواج...منم میخولستن خودمو رد کنم...بهشون گفتم برینوخواستگاری این موردا و واقعا هم میخواستم هر کدوم شد دیگ ازدواج کنم گفتم بهش اخه چطور ممکنه ینی ب هر دو علاقه داشتی 

گفت من خواستگاری یکیشون فروردین رفتم خواستگاری کیس دوم بهمن یا دی بوده ک رفتم..هفت هشت ماه رمان کمی نیست...

و بعد از اونم دیگه با همین محمدی کیس دوم کامل کات بودم یسال.... 

گفت من خیلی وقته بهشون گفته بودم ک نمیخوام با شماها ازدواج کنم.. خودشون هی ادامه دادن... 

بهش گفتم چیزی ک برام سواله اینه

ایا تو این مدت سالها شده همزمان با هر دو ارتباط داشته باسی؟؟گفت خیلی کم شده اونم ن اونطور ک فکر کنی من دنبالمنفعت طلبی نبودم ک هر دو رو با هم بخوام

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
خیییلی کشش میدی کسی حوصله خواندن ریز مطالب نداره .آه و ناله و عشق و ... .خیلی مختصر مثل بقیه تاپیک ب ...

برادخالی شدن دل خودم مینویسم من 

هیچ جا نمیتونم اینطوری ریز حرف بزنم...دوست دارم خالی کنم خودمو..افراد محدودی هم بخونن کافیه...فکر کنین مثل ی رمان چقدر همه چیو مینویسن..و کلا از اینجا ب بعدش دارم خیلی جاهای مهمو خلاصه می کنم اما دیالوگا واقعا مهمه

گفت من اونو ول کردم دیگه و تو مرام من نیست بخوام دست زنمو بگیرم ببرمش با یکی از گدشتم حرف بزنه 

و اصلا شاید اون ی بخشی بگه ی چیزی بگه بخواد رابطه ما رو بهم بزنه..و اصلا کار درستی نیست و من همینکه اونو ول گردم مثل ی شیر زخمیه خودش و دیگه لازم نیست هیچی 

بهش گفتم مطمین باش منم کسی ک تو گذشتت بوده و الان اینقدرمستاصل شده ک دیگ به تهدید توسل کرده یا کلا افراد گذشتتو نمیخوام ببینن و نمیخوام از خودن و زندگیم بهشوت نشونی بدمو اصلا از نظر انسانی و حسی هم کار درستی نیست...

گفت منم همینو می گم 

بهش گفتم راجع ب روابط جنسی من حدسشو زدم ولی دوست نداشتم اینقدر واضح بگی و حالا ک گفتی ببخش ک میپرسم اما ثابت بودن؟

گفت عزیزم داری بهم توهین میکنی...بهشگفتم میدونم سخته ولی..گفت تو هر ازمایشی بخوای با هم می ریم برات میدم دیگه نپرس چیزی...

بهش گفتم اون خانم صاحبی کیه..گفت اون واسطه کیس اوله...بهش گفتم خیلی صمیمانه حرف میرته..گفت اون شب جلو اپارتمان اون خانمی ک دیدی همین خانم بوده...

اسی اگه باهاش مونده باشی من سر خودمو میکوبم به دیوار 

با کل وجودم عاشقشم 

نمیدونم آخرش چی میشه عزیزم ولی بدون زندگی همیشه رو ی پاشنه نمی‌چرخه.  انشاالله بهترینا در انتظا ...

ممنونم...خوسحالمی شم وقنی کامل شد بخونین و بهم کمک کنین

2706