2137
2106
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 25102 بازدید | 260 پست
بالاخره منو رسوند خونه و اون شب جهنمی تموم شد..رفتم زیر دوش..اروم نشدم..رفتم تو اتاقم پر بود از دسته ...

بايد در مورد نرم افزار توضيح بدي   

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم
ادامه داره... بچه ها لطفا کامنت نذارین،قفل نشه... الان دیگه واقعا کشش ندارم...میام باقیشو مینویسم. ...

خودت قفلش كن كسي پيام نذاره دوباره ك اومدي باز كن بذار

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
جالبه با اون حالت ، ریز جملات و حرکت‌ها و حتی ترمز ماشین رو یادته .دارم شک میکنم داری داستان تحویلمو ...

دقیقا یاد رمان ها افتادم 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من که دارن میان پیش مامان و باباشون یه صلوات بفرستین😍❤️ ‌ 
2050
چرا دلم برای پسره سوخ ؟ شاید بیمار بوده ؟ باورم نمیشه اینهمه فیلم بوده باشه ؟ نکنه دوتا تونا باهم می ...

خودمم گاهی فکر می کردم نکنه همه چیز رو با هم میخواد...

بسیار هم از نظر جایگاه اجتماعی شناخته شده و فرد قوی هس از بیرون...

احساسات ادمو ضعیف می کنه انگار...خودمم بهش گفتم نکنه از نظر سلامت مسله ای هس و بهم اطمینان داد ک نه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...
من دارم میخونم داستانتو  و چه عجیب که برام درس عبرت شد تا به کسی که امادگی برای ازدواج نداره ک ...

حتما باید یه نفر از هر نظر از شش ماه قبل اماده باشه

2087
چقدر سختی کشیدی عزیزم خیلی ناراحت شدم برات خداوند کمکت کنه و بهت صبر و آرامش بده امیدوارم از ای به ب ...

می رسی فدات 

تروخدا دعای خیر برام کنید..از خدا برام خوبی و ارامش بخواین..امروز ب دلایلی ک اخرش میگم حالم بد بدد ک تصمیم گرفنم بنویسم،هر ثانیه ک میگذره واقعا حالم بده 

خدا کمکم کنه

می رسی فدات  تروخدا دعای خیر برام کنید..از خدا برام خوبی و ارامش بخواین..امروز ب دلایلی ک اخرش ...

خواهر منم یه خواستگار سمج داشت میگفت بیا ازدواج کنیم من تو میخوام بعد خانوادشم یکی دیگه رو براش نامزد کرده بودن خواهرم  میگفت تو زن داری میگفت باشه دوتاتونا باهم میخوام بیا بریم تو یه ساختمون دوطبقه

و حسابی که 
1718