2726
عنوان

ی چیزی میخوام بگم ولی خجالت میکشم😫😫😫🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واعی جررر این ترسناکتره😐😫وای امشب هرچی صحنه داغونه اومد تو ذهنم🤦‍♀️🤦‍♀️

جدی میگم اینقدر میترسی هیچ وقت نبین😂😂وگرنه میگی خداحافظ بچه😂

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2728
وقتی روحیت انقد ضعیفه چرا نگا میکنی  منم دیدم اینارو قبلا

اصلا نمیدونم چرا خوندممم🤦‍♀️🤦‍♀️

قبلا هم ی رمان خوندم دختره رو با چاقو داغون کردن الان اونم یادم نمیره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدااا

جدی میگم اینقدر میترسی هیچ وقت نبین😂😂وگرنه میگی خداحافظ بچه😂

😂😂😂میدونی

نمی‌ترسم

ولی ی عادتی دارم خودمو میذارم جای اون شخص تا ی مدت طولانی هی جای اون زندگی میکنم😐🤦‍♀️

حالا واس رمان یا هرچی

بعد الان خبرم هی تصور میکنم نابود میشم😐😂

😂😂😂میدونی نمی‌ترسم ولی ی عادتی دارم خودمو میذارم جای اون شخص تا ی مدت طولانی هی جای اون زندگی م ...

پس برو رمان عاشقونه بخون همین الان اینا از ذهنت پاک شه😂

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
حالا شانس سگیم یهو وسط تانگو رقصیدن پسره دختره رو با اره برقی به چند قسمت نامساوی تقسیم میکنهههه😂😂 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای نمیری🤣🤣🤣

والا خو اینو از ی زخم خورده بشنو😂😂😂😂😂💔💔💔

😂😂😂

اصلا نمیدونم چرا خوندممم🤦‍♀️🤦‍♀️ قبلا هم ی رمان خوندم دختره رو با چاقو داغون کردن الان اونم یادم ...

دادا بگو مگ خودت مشکل نداری اخه ب بقیه فکر میکنی فدات😅

من ازین چیزا زیاد دیدم دلو جرعتشو دارم اما خب حرص خوردن ما چیزی از ظلم دیدنه اون بدبختا کم نمیکنه...

2706