2137
2106

من چند روزه نمیدونممم چم شده

ی مطلبی خوندم راجب ختنه دخترا تو زمان قدیم

بعد الان یجوری شدم

ببخشید ببخشید همش تصور میکنم بعد مور مور میشم اصلا حالم بد میشه نمیدونم چکار کنم دیگ بهش فک نکنم 

کاش ی پاکن بود ک هر خاطره یا اتفاقی ک دوسش نداری رو پاک کنی از ذهنت😑

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

نباید بهش فکر کنی راه حل این مشکل اینه 

من اینجا نظر شخصیمو بیان میکنم و به کسی هم چیزی رو تحمیل نمیکنم لطفا اگر مخالفین ریپلای نکنین و نظرتونو بهم تحمیل نکنین باتشکر 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

موافقم با اخر حرفت

از من بدت میاد راهتو کج کن نه قیافه نحستو..🤞  هرکه میگرداند روی از ما ممنونیم ما..💫🤞 دلم از دنیا بریده  که تورو اینجوری بد کرد،چطور اون حس قشنگ شد،اینطوری تبدیله سردرد، دلم از مردم چه خونه،ک تورو از من گرفتن چطور این قصه تلخو واسه ما دوتا نوشتن  #دله من هواتو کرده(تتلو)
نباید بهش فکر کنی راه حل این مشکل اینه 

میدونم سعی میکنم فکر نکنم اما همش میاد تو ذهنم🤦‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
2050

بی خیال بابا

دوست و شنونده خوبی برای درد دل کردن نیستم😊       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤      یه وقتا چراغا رو خاموش کن که واقعیات تو تاریکی برق بزنن🧡👻         تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂    از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 
2143
من هنوزم برام سواله ختنه کنن دخترارو دقیقا کجاشونو میبرن🤭

تویه گوگل بزن میاره 

روزای روشن خداحافظ/ همه عزادار سر به گریبون/مردا سر دار زنا تو زندون/ نه تو آسمون نه رو زمینیم/ انگار که خوابیم کابوس می بینیم/ نوبت میگیریم گیج و بی هدف/واسه مردن هم باید رفت تو صف

ای بابا ما تو مشکلات زندگی خفه شدیم تو به چی فک میکنی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست.هرکسی نغمه ی خود خواند،رفت.صحنه هنوز به جاست. دائمایکسان نباشدحال دوران غم مخور.
من هنوزم برام سواله ختنه کنن دخترارو دقیقا کجاشونو میبرن🤭

نگو آدم دردش میگیره لعنت ب من عاخه این چ کوفتی بود خوندممم😫😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم سعی میکنم فکر نکنم اما همش میاد تو ذهنم🤦‍♀️

یکم زمان میبره 

من اینجا نظر شخصیمو بیان میکنم و به کسی هم چیزی رو تحمیل نمیکنم لطفا اگر مخالفین ریپلای نکنین و نظرتونو بهم تحمیل نکنین باتشکر 
2051