2737
2734
عنوان

افسردگی ،نوزاد آسمانی ،تنگ نفس،

664 بازدید | 32 پست

بچه ها من ۳ ماهه دخترمو از دست دادم شاید شماهم مثل خیلیا بهم بخندین بگین نوزاد بوده جوون از دست ندادی که؟ولی خیلی داغونم وسیله هاشو جمع میکنم برمیدارم سعی میکنم فراموش کنم حالم بهتر بشه ولی یه روزایی یهو به خودم میام میبینم باز لباساشو اوردم و گریه میکنم .نمیدونم چکار کنم اروم بشم از اون موقع تاحالا نه علاقه ای به دیدن فیلم دارم نه گوش دادن به اهنگ و ...فقط تو اینترنت و نینی سایت دنبال عوامل و علت فوت دخترم هستم .از طرفی با این کارام میدونم دارم به همسرم و پسرم ظلم میکنم😔😔حالم خرابه تپش قلب گرفتم .نمیدونم چطوری به خودم کمک کنم 

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم خدا به دلت ارامش بده فکر میکنم تا مدتی طبیعی هست .باید این دوران رو طی کنی .یه زمانی از روزت رو بزار برای سوگواری ولی بعدش بگو دیگه میخوام برم به زندگیم و فردا دوباره میام .

ذهنتو مشغول کن .به امیدهای زندگیت فکر کن .خیرات کن .از مشاور کمک بگیر 

تنگی نفس عصبی داری. عرق برگ چنار از عطاری بگیر بخور خوب میشی

عزیزم خودم الانتنگ نفس ندارم فقط بخاطر فشار عصبی تپش قلب میگیرم 

الهی،خیلی سخته میدونم،هیچ حرفی ندارم که بتونه ارومت کنه،درد بدیه،،،خدایا هیچ مادریو با بچش امتحان نک ...

الهی آمین

عزیزم خدا به دلت ارامش بده فکر میکنم تا مدتی طبیعی هست .باید این دوران رو طی کنی .یه زمانی از روزت ر ...

بیشتر از غم ازدست دادنش بی دلیل فوت شدنش اذیتم میکنه شبا کابوس میبینم اگه میفهمیدم چرا اینطوری شد پذیرفتنش هم برام راحت تر بود 

2738

عزیزم خدا بهت صبر بده....من ۸ سال پیش دوقلوهامو د  اثر زایمان رودرس از دست دادم با اینکه آدم صبوری هستم ولی گاهی وسایلشونو میارم میچینم جلوم گریه میکنم...متاسفانه اصلا فراموش نمیشه 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
بیشتر از غم ازدست دادنش بی دلیل فوت شدنش اذیتم میکنه شبا کابوس میبینم اگه میفهمیدم چرا اینطوری شد پذ ...

چند روزه بود؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

خدا به دلت آرامش بده عزیزم . پسرت و همسرت به تو نیاز دارند . دوباره شروع کن.  میدونی مادر شیرازه زندگی است . اگر حال دلت خوب نباشه.  زندگی واسه اون دوتا هم جهنم میشه 

عزیزم خدا بهت صبر بده....من ۸ سال پیش دوقلوهامو د  اثر زایمان رودرس از دست دادم با اینکه آدم صب ...

خدا بهت ارامش بده عزیزم مجدد اقدام نکردی ؟

رفتار شما طبیعیه منم نوزاد از دست دادم تا ماهها حالم خیلی بد بود ولی گذشت زمان و‌اومدن یه بچه دیگه کمک کرد اون اتفاق کمرنگ بشه و مثل سابق اونقدر افسرده نباشم هر چند یه خلا تو قلبم برای همیشه بوجود اومده که هیچ وقت پر نمیشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706