1874
2106

علایق متفاوته

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

والا همه جوره شو دوس دازن. هم عملی و داف هم نچرال هم پررو هم کم رو هم سرسنگین هم سبک هم جلف هم ساده هم مهربون و اروم هم پاچه پاره همه جوره شووووووووو دوس دارن این مردا😤

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید .اما قلبم باور نمیکرد!!!!نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇

از دخترای که براشون مهم نباشه پسرا از چ دختری خوشش میاد...

خودت باش تا یکی عاشق خودت بشه نه عاشق چیزی که نیستی

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
دست نیافتنی ..کسی که بخودش ارزش بزاره..این نظر داداش و همسر بنده اس قطعا بقیه اقایون هم همینن

دقیقا

چون در لَحَدم نکیر ومنکر دیدم...یک یک همه اعضای مرا بوئیدند...دیدند ز من بوی حسین می آید...ازآمدنِ خویش خجل گردیدند(درخواست دادن ممنوع-سوالات شخصی ممنوع)...اگه‌تاپیکامو خوندی و خوشت اومدحتما دعام کن وبگو الهی که شهیدشی
2050