2737
2739
عنوان

بچه ها کیا منتظر نی نی هستن اگه بیدارید بیاید باهم حرف بزنیم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 15045 بازدید | 540 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هزینه ای وی اف چقدره؟؟؟؟ میشه دقیق بهم بگی❤❤❤❤ من خودم مشکل ندارم بخاطر همسرمه 

برای ما مراحل اصلی شد 12تومن حدودا

با دارو و ویزیت و... شاید تا 15

ولی خب این هزینه هارو در طول یه سال دادیم یه جا نبوده که فشار بیاد

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ممنون  یادم میمونه و امتحان میکنم اما از این راهکار هایی که فلان شخص گفته انجام بدید اگه حاجت ...

شیخ کافی داستانش فرق داره حرمت داره پیش خدا 

امتحان کن با ایمان و توکل به خدا حتما امتحان کن عزیزم.

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2731
نه امتحان کردم ولی اونقدری حالم بد شد که حدودا ده روز بیمارستان بستری بودم

انشالله خدا برای همه مون معجزه کنه😓

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
شیخ کافی داستانش فرق داره حرمت داره پیش خدا  امتحان کن با ایمان و توکل به خدا حتما امتحان کن ع ...

حرمتش از ائمه بیشتره؟ 

حرمتش از ائمه بیشتره؟ 

گاهی خدا دوست داره گره به دست یه بنده کوچک ترش باز بشه....

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2738
الله میده عزیزم نه بنده الله

بعضی وقتا بنده های خوبش نابش اونا که به الله نزدیک تر بودن واسطه میشن و برامون میخوان بعد اگه به صلاحمون باشه و تو سرنوشتمون باشه خدا روی اون بنده اش رو زمین نمیزنه مثل حضرت زهرا مثل امام علی و ذریه شون قربونشون برم

شما احتمالا شیعه نیستی درسته؟

من یه پسر سه ساله و نیمه دارم الان هفت ماهه برای دومی اقدام کردم و نشده.  خیلی تنهاست پسرم &n ...

منم یه زمانی از مامانهای منتظر بودم که بعد از 5 سال با آی وی اف خدا بهم فرزند داد اون زمانها همش فکر تنهایی خودم بودم و میگفتم خدایا اگر نشد خب حتما صلاحت نبوده و برای خودم برنامه میریختم که اگر صاحب فرزند نشدم چه کارهایی بکنم که غم نداشتنش اذیتم نکنه ولی....

الان دخترم رو که نگاه میکنم که چه ملتمسانه بهم میگه مامان یه خواهر یا برادر میخوام چرا خدا نمیذاره تو دلت دلم آتیش میگیره😢

هر شب به فکر آینده دخترم به خواب میرم که تنهایی چیکار میکنه اگر من و پدرش دیگه نباشیم بدون ما بدون هیچ خواهر و برادری چه کنه 😢 

هر روز با این فکر ها میگذره برام خیلی سخته خیلی زیاد و اصلا دلم آروم نمیگیره

فقط ار خدا هر روز خواستم خودش دخترم رو در پناه خودش حفظ کنه و اگر لطف کنه بهم طبیعی باردار شم شاید خیلی محال باشه ولی برای خدا کاری نداره

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

خانما خانما چرا اینقدر نا امید 

عزیزای دلم خواهرای خوشگلم 

هیچوقت از درگاه خدا نا امید نشین

از خودش به خواین بهتون کمک کنه 

مادرم تعریف می کرد پنج سال منتظر بچه بودن از این دکتر به اون دکتر با تجربه ی یه سقط اخرین باری که رفته بود دکتر از مطب که اومده بود بیرون دارو هاشو ریخته بود تو.جوب از همون جا بلیط گرفته بودن برا مشهد ماه رمضون رسیده بود مشهدو تا اخرش مونده بود نذر کرده بود اگه باردار بشه هر سال ماه رمضان بیاد مشهد تو حرم کار کنه از مشهد که برگشته بود فهمیده بود بارداره هرسال دست ما رو می گرف ماه رمضون می رفتیم مشهد خدا چهار تا بچه بهش داده بود دو تا دختر دو تا پسر توکلتون به خدا باشه انشاالله دامن همتون سبز میشه

2706