1874
2106
عنوان

بچه ها کیا منتظر نی نی هستن اگه بیدارید بیاید باهم حرف بزنیم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 14526 بازدید | 550 پست
ای جانمممم خدا براتون نگه داره خدا از نسل شما آدم های بافرهنگ زیاد کنه ان شاء الله 

قربونت عزیزم...

آخه خود منم خیلی ناراحتی کشیدم از حرف مردم.نمیدونم چرا نمی‌ذارن بقیه راحت زندگی شون رو بکنن...

عزیزم چقدر مهربون خدا کنه همه این پست منو ببینن و ازین به بعد اگه کسی رو دیدن که تو عقد باردار شده ...

تو فامیل شوهرم خیلی ها تو عقد باردار شدن

اتفاقا هرموقع خودشون تعریف میکنن با ذوق و خوشحالی و خنده تعریف میکنن اصلا هم خجالت نمیکشن حتی افتخار میکنن که قوی بودن و زود گرفته

جاریم یک ماه بود که عقد کرده بود حامله شد سریع براش خونه گرفتن و رفت سر خونش(حالا من سه سال تو عقد بودم) مادرشوهرم اینقد از حاملگی جاریم ذوق کرده بود که هی به من که چندساله باردار نمیشدم میگفت ببین ما پسرامون قوی هستن

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

من خودم اصلا بچه دوست ندارم،چون اصلا حال و حوصله دردسراش رو ندارم

خوش به حالت

بزرگترین ترس این روزای من اینکه هیچوقت نتونم به زخم زبون ها عادت کنم وگرنه خواستن و نرسیدن که خاصیت دنیاست
2124
خوش به حالت

من که دیگه از اطرافیانم فراری ام😞

خونه کسی هم نمیرم که از بچه نگن بهم😞

۵ساله ازدواج کردم تحمل زخم زبون اطرافیانوهم ندارم😭

میشه دعاکنین منم مامان بشم ؟؟؟ 😢  یکسال و نیم شد که منتظرم دیگه تحمل ندارم بخدا...😭  خسته شدم از زخم زبون همه.... خسته شدم از انتظار.... از اینکه هرماه امیدم ناامید بشه.... توروخداااااا با قلب مهربونت برام دعاکن ، شاید خدا صداتو شنید... شوهرم خیییلی مهربونه ، مگه میشه بابا نشه... مگه میشه مامان نشم... هیچوقت فکرنمیکردم این روزا رو ببینم برام دعاکن لطفا... آخه دلم خیلی شکستهههههه😭💔 
عزیزه دلم حضرت زهرا (س)بهترشو بهت بده  منم دوتا زایمان زودرس (هشت ماهه و شش ماهه)داشتم  ...

الله میده عزیزم نه بنده الله

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
من که دیگه از اطرافیانم فراری ام😞 خونه کسی هم نمیرم که از بچه نگن بهم😞 ۵ساله ازدواج کردم ت ...

مثل همیم گلم😓😓😓

بزرگترین ترس این روزای من اینکه هیچوقت نتونم به زخم زبون ها عادت کنم وگرنه خواستن و نرسیدن که خاصیت دنیاست
مثل همیم گلم😓😓😓

کارم شده گریه‌.... دیگه اصلا تحمل ندارم بخدا😭😭😭

میشه دعاکنین منم مامان بشم ؟؟؟ 😢  یکسال و نیم شد که منتظرم دیگه تحمل ندارم بخدا...😭  خسته شدم از زخم زبون همه.... خسته شدم از انتظار.... از اینکه هرماه امیدم ناامید بشه.... توروخداااااا با قلب مهربونت برام دعاکن ، شاید خدا صداتو شنید... شوهرم خیییلی مهربونه ، مگه میشه بابا نشه... مگه میشه مامان نشم... هیچوقت فکرنمیکردم این روزا رو ببینم برام دعاکن لطفا... آخه دلم خیلی شکستهههههه😭💔 
کارم شده گریه‌.... دیگه اصلا تحمل ندارم بخدا😭😭😭

خدا به همه مون صبر بده😭

2050
خدا به همه مون صبر بده😭

😢😢😢😢💔💔💔

مشکل ژنتیکی دارم بدنم اسپرم قبول نمیکنه و لقاح انجام نمیشه

جنینم نمیپذیره

برای آی وی اف میگم

جنینم نمیپذیره برای آی وی اف میگم

عزیزم هزینه ای وی اف چقدره؟؟؟؟

میشه دقیق بهم بگی❤❤❤❤

من خودم مشکل ندارم بخاطر همسرمه 

نه امتحان کردم ولی اونقدری حالم بد شد که حدودا ده روز بیمارستان بستری بودم

واااییییی یعنی هیچ راهی نیست😢😢

به منم گفتن ای وی اف کنیم😞😞

عزیزم هزینه ای وی اف چقدره؟؟؟؟ میشه دقیق بهم بگی❤❤❤❤ من خودم مشکل ندارم بخاطر همسرمه 

برای ما مراحل اصلی شد 12تومن حدودا

با دارو و ویزیت و... شاید تا 15

ولی خب این هزینه هارو در طول یه سال دادیم یه جا نبوده که فشار بیاد

ممنون  یادم میمونه و امتحان میکنم اما از این راهکار هایی که فلان شخص گفته انجام بدید اگه حاجت ...

شیخ کافی داستانش فرق داره حرمت داره پیش خدا 

امتحان کن با ایمان و توکل به خدا حتما امتحان کن عزیزم.

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2051