2137
2106
عنوان

نایب الزیاره امام هشتم + عکس

135 بازدید | 29 پست

اونهایی که قسمت نبوده این شب عزیز حرم باشید

به یادتون هستم 

انشالله به حق امام علی و امام غریبمون حاجت روایی همه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

واییی دلم مشهد میخاد

من با مادر شوهرم تو یه ساختمون زندگی میکنم.اوایل فکر میکردم راحت میشم... از کرایه خونه دادن خیلی بهتره..درسته کرایه خونه نمیدم اما بعد گذشت سه سال دیگه آرامشم کامل از دست دادم.تا یک سال اول همه چی خوب بود از سال دوم کم کم شروع شد الان من به مرض جنون رسیدم...شوهرم حاظر نیست از این جا بلند شه و به قول معروف جای مفت بهش مزه کرده...تار های موهام کلی سفید شده و کلی از قسمت های بدنم میپره از اعصاب...بچم و اختیارش از دستم رفته و هر دفعه با رفتنش به اونجا من حرصم میگیره و با امید روزی ام که برا بچم نفر اول زندگیش باشم...از ی طرف میگم جدا شم اخه اخلاق شوهرمم یخورده بده اما قابل تحمله...گاهی با خودم میگم کنار مادرشوهر زندگی کردن قطعا راحت از یه عمر ندیدن بچمه.خونه دارشدنمم تقریبا غیر ممکنه..اما من به خدا امیدوارم هرچند که خدا روشو ازم برمیگردونه....از همه دوستای نی نی سایتی خاهش میکنم برا خونه دار شدنم دعا کنن...یه خونه که مال خودم باشه و هردفعه منت سرم ‌نذارن بابتش..😭😭😭🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

اسمم حنا هست

امام رضا رو به جوادش قسم بده که کمکم کنه که به سه تا ارزوم برسم😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻😭😭😭😭😭😭

اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻.               هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 #دوستان عزیزم برمیگردم❤️

عزیزم خواهش میکنم برا پدرشوهر مریض من هم دعا کن 

دعا کن خیلی زود مرخص بشه بیمارستانه 😞

من از تبار غربتم ...از ارزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوال... ♣️♠️♥️                     

دعااام کن لطفا بگو الهه رو بطلبین این روزاااا🥺😭❤

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2165

التماس دعا🌹🌹🌹🌹

وزن شروع:60  💚    وزن فعلی:57/5 💚              هدف اول:55/5😋💚     ✌️هدف دوم: 53 💚💃 سرگروه عزیز : @فرفرری                                             👈عضو گروه مانکن های 1400 (چالش پاییزی) 👉
2183

برام خیلی دعا کنید حیلی گرفتارم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                 میشه برا سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی                        خدایا شکرت       نی نی رو سالم برسون بغلم 

لطفا برای ارامش دلم دعاکن دعاکن خداکمکم کنه. ممنونم عزیزم 

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞
2191