2733
2734

من خودم بعد از یکسال مجازی حرف زدن اولین دیدارمون تو یه جای زیارتی بود 😍😍😍🤭🤭 یادش بخیر 

بعدش تا ۱۲ شب رفتیم ۵۰۰ تا کافه و رستوران 😂😂😂

بیاید تعریف کنید💃💃💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آزمایشگاه😍

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بدون مجازی  و دور از مجازی، دره خونشون هفت سنگ بازی میکرد و دیدمش و غیرع بعد کنار مدرسه دیدمش تو   راه مدرسه

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

یه سفره خونه تو خیابون درختی کرج بعد رفتیم پارک چهارراه طالاقانی بعد رفتیم سینما 🤣😂😁🤣😁😂🤣

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

تو خونه مون اما بابام اومد رفتیم پشت بوم تو اون گرما😑😂

اوخ ننه یادش بخیر چقد ترسیده بودیم🥺

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706