2726

تاپیک قبلم زدم ولیی چیز خااصی گیرم نیوومدد شمااا لطفاا یه چی بگینننن

اینکه یه نفر آنلاینهههه ولی جواب نمیدهه رو شما چی برداشت میکنین؟؟

یه شخصی هست که همکلاسیم هستش و با یکی از دوستانمون گروه واتساپ تشکیل دادیم ولی ایشوون کلا یکی دو روز یکباار میاد توی گرووه و یه چند کلمه حرف میزنه و میرهه!

در حالی که من و ایشون شماره همدیگه رو سیو هم داریم و متوجه میشم که انلاینه و اخریش بازدیدش چ زمانی بوده ولی نمیاد حرف بزنه توی گروووه

بعد وقتی خودش پیام میده ما هم عین خودش دیر سین میکنیم میاد میگه دوستااان چرا نیستین مشکلی پیش اومده خداای نکرده؟؟ یعنی اصلاا نمیخواد به خودش بگیره که ما هم داریم مثل خودش دیر جواب میدیم🙄

چیکاار کنیم ماا🤣

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی🥀

خب شاید علاقه ای ب چت تو گروه نداره

الان من خودمم اینجوریم 

تو پی وی‌ میچتم ولی گروهامو اصن چکم نمیکنم

وقتایی ک کار دارم فقط چنتا پی ام میدم 

هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن! 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خی شاید کار داره 

مثلا توی وات کلاس زبانی چیزی میره یا تعداد گروه هاش زیاده

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
چرا مث بچه ها رفتار می‌کنید خب بهش بگید

میگه لابد اینا الاف منن فقط😑

نمیشه که به پسره بگیم اینووو

خب شاید علاقه ای ب چت تو گروه نداره الان من خودمم اینجوریم  تو پی وی‌ میچتم ولی گروهامو اصن چ ...

اینم دقیقاا هنینجووریهه

عزیزم ممکنه خیلی اهل پیام و چک کردن نباشه

یا کارهاشو‌ با اون اپ انجام میده

من خودم دیر پیام هاروباز  میکنم اما اصولا انلاینم بخاطر اینکه خانوادم ایران نیستن کلا ارتباطمون تو این اپ هاست

و الان که دور کاریه بیشتر کار ها هم تو واتساپ شده

خیلی وقتا اپ رو نمیبندم هم میزنه انلاین

یادم تورو فراموش..
میگه لابد اینا الاف منن فقط😑 نمیشه که به پسره بگیم اینووو

من فک کردم دبیرستانی هستید همه دخترید

محلش نذارید پس

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بنظرم‌ که مشکلی با شما نداره ، چون شما که جواب نمیدین میاد میپرسه چیزی شده یا نه.. این یعنی خودشم تمایل داره که باشپا حرف بزنه

😐این برداشت من بوو

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706