2733
2734
عنوان

🔴 قابل توجه خانمهایی که هنوز ازدواج نکردن🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 53 پست
😂😂😂اره منم منصرف شدم از ازدواج 

😂😂😂

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

من مجردم

با دیدن زندگی پدر مادرم کلااا از ازدواج منصرف شدم

هم مادرم هم پدرم جفتشون خیانت کردن و میکنن و یه زندگی خیلی معذرت میخوام نکبت باریه

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاااا همینطوره من خودم دیر ازدواج کردم و الان میفهمم که ای کاش هرگززززز ازدواج نمیکردم کاش جواب همه اون آدمهایی که بم تیکه. طعنه میزدن و میدادم ولی خودم بدبخت نمیکردم

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
2731

ببخشید ببخشید ببخشید هر وقت بعضی متاهلای وحشی شوهر ندیده(بلا نسبت شما و جمع) دست از فخر فروختن برای شوهر کردنشون و ترحم کردن که آخی چرا مجردی بکشن مجردا هم دست از فکر کردن درباره ازدواج میکشن 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
چه استدلال چرتی چون معیارهای ازدواج درست نیست هیچ کس کامل نیست و همون طور که زندگی یک زن با شوهر س ...

استدلال شما ک چرت تر بود 

حوصله ندارم توضیح بدم دوستان زحمتشو میکشن 😅

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2738
کامل نخوندم ولی دیگ شوهرهم هیولا نیس 

😂

تاب تاب عباسی           یادش بخیر اون بازی                  هر بار قسم می دادم                  خدامنو ننداری              تاب تاب عباسی  خداخستم از بازی        دنیا چقدر تابم   کاشکی منو بندازی 💙 لایکم کنین قربونم برین تو تاپیکای ترسناک خنده عکس خاطره پایه هستم منم تگ کنین با اجازه🤚    
مجردی آخرش چی میشه؟ آخرش افسرده حسود و فضول میشن اگه بدونید شنیدن کلمه مامان چه لذتی داره حتما نظر ...

اصلا افسرده نمیشن تازه برعکس

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
چه استدلال چرتی چون معیارهای ازدواج درست نیست هیچ کس کامل نیست و همون طور که زندگی یک زن با شوهر س ...

غیر از جمله اول با بقیه متن  تون موافقم 😁

استدلالش چرت نبود خب بیراه هم نمیگه .ولی خیلی شور بود 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

مشکل اینجاست که اکثرا اون تعامل سازنده ندارن و نمیخوان داشته باشن مخصوصا آقایون اینحورین بیش تر از ۱۰۰ها مورد دیدم.

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
ببخشید ببخشید ببخشید هر وقت بعضی متاهلای وحشی شوهر ندیده(بلا نسبت شما و جمع) دست از فخر فروختن برای ...

بیشتر پیرزنا اینطورین ک اگه خدا بخواد چن سال دیگه از دنیا میرن

2706