2733
2734
عنوان

راننده ازم پرسید مجردی یا نه.. منم گفتم به شما مربوط نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 41363 بازدید | 663 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت نباید شخصی سوار بشی خب 

مجبور شدم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

جوابت به جا بوده ینی چی انقدر خاله زنکن و سوال پیچ میکنن بقیه رو

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731
جوابت به جا بوده ینی چی انقدر خاله زنکن و سوال پیچ میکنن بقیه رو

اتگار بگیم مجردیم میخواد داوطلب شه جهیزیه‌مون رو بده🤣

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
سوار شخصی نشو من دوبار شدم تا دم مرگ رفتم

وای چرا؟؟

میگفت عاشق که بشی ترکت میکنن💔 میگفت دلبسته بشی ترددت میکنن💔 میگفت پول داشته باشی دنیا رو خریدی وگرنه میڱذره یه عمری تو هیچ خوشی ای ندیدی💔 بیچاره منی که فکر میکرد تو واقعی دوسش داری✨ زندگی قشنگ نیس فقط اداشو در میاره⚡ از همه رسیدنا ما فقط دستمون به غم رسید✨ قبل تو هبچکس بعد تو هیچکس✨ آرزو کنم برگردی برگشتن بلدی؟:) برای آرامش دلم صلوات میفرستی خواهر؟💛 خدایا منو به مراد دلم برسون خودت می‌دونی که چقدر تو دلم پر گریه هس🥺⁦❤️⁩ ممنونم خدا جونم ممنونم بهترین خدا ممنونم واسه همه چی ممنونم ⁦⁦☘️⁩⁦❤️⁩ من می‌دونم که خدا منو بالاخره به مراد دلم میرسونه چون من به خدای مهربونم ایمان دارم😍 خدایا شکرت واسه همه چی🙃⁦❤️⁩ شکرررررر خدا جوووونم😊⁦❤️⁩ 
اون اقا اصلا قصد بدی نداشت شمارو به عنوان دخترشون دید این حرفو زد شک نکن حرف بدی بهش زدی 

عزیزم من کمبود محبت ندارن که کسی منو به عنوان دخترش ببینه

اگه اینطور بود انقدر عوضی نمیشد منو وسط راه با کلی وسایل سنگین پباده کنه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2738
اون اقا اصلا قصد بدی نداشت شمارو به عنوان دخترشون دید این حرفو زد شک نکن حرف بدی بهش زدی 

چ دلت خوشه اجی من پیرمرد70هم دیدم دنبال هوسه وتامسیرمیخادی حالی ازاون مسافرجووونش بکنه واگه شدقراربعدیم جورکنه 😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چرا؟  بیخود میکنه سوال نامربوط میپرسه

خودت داری میگی ماشین عروس رد شده بعد پرسیده ، و اینکه اومدیم سوار هر تاکسی شدی پرسید، خدایی بزرگ شید نمیتونید توی جامعه با همه اینجوری باشید ک

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
عصبانی شدن نداره میگفتی شوهر دارم

چرا باید پاسخگوی چنین شخصی میشدم؟! 

عزیزم من تجربه دارم اینا مزاحمن

خوب کردی چون واقعا معلوم نیست نیتش چیه . شاید چون انقدر محکم بودی حرفشو عوض کرده . یه مرد خانواده دار از یه دختر غریبه اینو نمی پرسه . ولی شخصی سوار نشو واقعا خطرناکه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چرا توروخدا

یکیشون که هی در مورد زن ها حرف میزد رسما داشت اذیتم میکرد منم دستم دم دستگیره بود میخواستم کاری کنه خودمو پرت کنم بیرون😂غروبم بود.

یکی هم از امتحان برگشته بودم کارت و فرم مدرسه داشتم همش مبگفت پرستاری منم جواب نمیدادم خیلی ترسیدم خلاصه

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
تاکسی مرسی سوار شدی چی توقع داری

کرایه شو دادما

چ تاکسی مرسی؟! 

2706