1874
2106

رفته بودم از مرکز شهر سبزیجات بخرم برگشتنی تاکسی پیدا نمیشد سوار شخصی شدم

یه مرد مسن بود

یه کم حرف زد راجع به نذری و عید غدیر و اینا

بعد یه ماشین عروس رد شد از کنارمون

برگشت به من گفت تو ازدواج کردی؟؟ 

منم خیلی محترمانه گفتم به شما ارتباطي ندارد  

انقدر عصبانی شد گفت من خودم زن دارم 60سالمه چرا به شخصیت من توهین کردی

منم گفتم شما به عنوان همشهری عزیزی، اما من از این سوالات خوشم نمیاد ضمن اینکه شما رو نمیشناسم 

اینو که گفتم ترمز زد گفت پیاده شو خوش اومدی  

منم آدم بی زبونی نیستم اما چون اعصابم ضعیفه وقتی عصبانی میشم میام خونه مريض میشم بحث نکردم و پیاده شدم

با کلی وسایل سنگین دوباره وایسادم ماشین گرفتم

فقط یه مسیر کوتاه بود من مسیر کوتاهو با اسنپ نمیرم ولی کاش اینم اسنپ میگرفتم اینطور نمیشد  

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

میتونستی بهش بگی اره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2124

خودت نباید شخصی سوار بشی خب 

خودم كمتر از تو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو ببین هر دفعه توی آغوشمی یه راز ِ مگو رو بگو میكنم
اصلا اصلا اصلا حتی اگه تو خیابون بمیرم م سوار تاکسی نمیشم

چرا؟!؟

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی     ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊 #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد🙃♥

اون اقا اصلا قصد بدی نداشت شمارو به عنوان دخترشون دید این حرفو زد شک نکن حرف بدی بهش زدی 

Ask medical question and I will answer as much as I can*Posez une question médicale et je répondrai autant que je peux*Задайте медицинский вопрос, и я отвечу столько, сколько смогу*Haga una pregunta médica y responderé todo lo que pueda.
2050

من به اسنپ اعتمادنمیکنم چطورسوارماشینای شخصی میشیدخدایی؟😐😑

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌

من معمولا میگم چرا میخواین بدونین؟ 

طرف لال میشه

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 

جوابت به جا بوده ینی چی انقدر خاله زنکن و سوال پیچ میکنن بقیه رو

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
جوابت به جا بوده ینی چی انقدر خاله زنکن و سوال پیچ میکنن بقیه رو

اتگار بگیم مجردیم میخواد داوطلب شه جهیزیه‌مون رو بده🤣

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 
2129