2737
2734

سلام پسرم دو سالش شده از روزي كه بدنيا اومد بچه بدقلقي بود واسه شير خوردن لباس پوشيدن مكافات داشتيم كوليك رفلاكس الرژي هرچي بگي اين بچه داشت جاش و ٣ ماه پيش جدا كردم تو اتاق خودش خوابوندم ديدم رو تخت بيتابي ميكنه تشك انداختم رو زمين تو اتاقش كه راحت بخوابه شب تا صبح دو دفعه بيدار ميشد ميرفتم پيشش ميخوابوندمش دوباره ميرفتم تو اتاق خودم ميخوابيدم يه مدت واسه بي اشتهاييش شربت راسيپ دادم بهش شب تا صبح راحت ميخوابيد شربت كه قطع شد حالا هر دو ساعت تا ٥ صبح بيدار ميشه گريه ميكنه ميرم ميخوابونمش از ٥ تا ٧ صبح ١٠ دفعه بيدار ميشه ميگه توام پيشم بخواب من اگه پيشش بخوابم خيالش راحت باشه من هستم ميخوابه ولي من نميخوام كوتاه بيام حالا كه اتاقش و ٣ ماهه جدا كردم با روانشناس صحبت كردم گفت بذار گريه كنه شب تا صبح اصلاً سراغش نرو تا عادت كنه كه بايد بخوابه ميخواستم بدونم كسي تجربه ايي داره؟ 

نه والله تجربه ندارم بچه هام خودشون جدا خوابیدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گناه داره 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ب حرف مشاور گوش بده عزیزمما ک علمشو نداریم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

من ب اتاق بچه جدا کردن تو طن کم خیلی مخالفم.شربت راسیپ خودش ی نوع خواب اوره.الان ب خاط اینکه قطع شده همش بیدار میشه.ب نظرم گناه داره پیش خودتون باشه احساس امنیت وراحتی داره.این بچه تا ی مدت دیگه فوبیای تنها موندن میگیره و در اینده ترس از تنهایی اذیتش مبکنه.من دوتا بچه دارم.دخترم چهار سال و پسرم هجده ماه.هر دوشون از نظر خواب مستقل هستن ولی اتاق جدا نکردم.خیلی دورتر از منو پدرشون میخوابن.اما خوابشون راحته.بزرگتر بشن درکشون بیشتر بشه خودشون هم درخواست میکنن اتاقشون جدا بشه.این نظر شخصی منه♥

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

نکن خواهر من وقتی بچت اینقدر داره استرس میکشه من همین غلطا کردم اجبار سربچم کردم البته هیچوقت نهواستم جاشو جداکنم سرمسائل دیگه اجبارش کردم حالا 2ساله لکنت گرفته پدرم دراومده. والا خیلی ازآدما سنشون بالاست تواتاق تنهایی میترسن بخوابن چه اجباریه سربچه 2ساله میکنی بشرطی بزرگتر بشه جاشم جداکنه. اصلا خودت چطور خوابت میبره؟ شایدبچه دورازجون تب کرد شایداستفراغ کرد. البته این نظرمنه شماهرکاری صلاح میدوتی بکن

حس خوب فقط اونجاش که ته دلت میدونی هرچقدرم تنها باشی بازم یکی هست که همیشه حواسش بهت هست. خدایا توتنها امیدمی😍😍

دختر من ۴ سالشه هنوز همینجوره تازه تا بچرخم بیدار میشه میگه دست 

و باید دستم را بهش بدم تا بخوابه 

اینجاش دردناکه که میگه شیر و اگر باباش را بفرستم شیشش را شیر کنه باز گریه میکنه  میگه نه توو

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من ب اتاق بچه جدا کردن تو طن کم خیلی مخالفم.شربت راسیپ خودش ی نوع خواب اوره.الان ب خاط اینکه قطع شده ...

با اینکه بچه خودش باید امادگی جدا خوابیدن رو پیدا کنه و کم کم بپذیره موافقم اما تا چهار سالکی هم دیکه واقعا زیاده😅

عجب روانشناس ابلهی بوده😳 بچه تو‌سن حساسیه. ممکنه دچار اضطراب بشه!

واقعا این روانشناس نبوده روان پریش بوده.دلش از سنگ بوده ظاهرا

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2706